Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon rosszul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam hogy rosszat teszek neki, valaki segítsen?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt a barátommal én 19 ő 22 éves. Régóta ismerjük egymást 3 évig osztály társak voltunk. Nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk mivel egy évig vártam rá mert előtte kétszer mást választott helyettem mert akkor sok lány került az életébe. Ő az első barátom ezért eléggé felénk voltam először de ez idővel elmúlt.

Tehát, úgy jöttem vele össze hogy próbáljuk meg. De valami hiányzik nekem mégis annyira nem vagyok belé szerelmes annyira nem fogott meg mint azelőtt nem tudom miért. Már kétszer szerettem volna szünetet de nem hagyta azt mondta inkább akkor szakítsunk, én pedig azt nem akartam. Valahogyan mégis jó vele lenni hiányzik a társasága nem tudom elengedni úgy hogy többet ne beszéljünk, annyira törődik velem és látom hogy mennyire szeret. Eléggé rossz körülmények között él a családjával apukája nincs,ez is kicsit rátesz hogy vele maradtam. Talán a betegségem befolyásolja az érzelmeim? Elég régóta vannak erős hormonzavaraim, egy éve vagyok depressziós, kB 4 havonta jön elő elég erősen akkor valamikor 2 napig nem eszek csak sírok és senkivel sem beszélek. Volt egy időszak amikor minden össze jött és pont akkor szakított velem ő is mivel 1 napig jártunk tavaly májusban,akkor estem mély depresszióba amiből azóta se tudok kilábalni nem lehet leirni ezt az ürességet amikor ilyenkor érzek, én tényleg próbálók ellene tenni de örökké nem tudom kontrollálni a gondolataim,es amikor ez előjon elmúlik a szerelmem és egyszerűen csak úgy vagyok mint egy kő darab.

Nagyon rosszul érzem magam ezek miatt hogy tönkre teszem egy ember életét aki halálosan szerelmes belém a saját gondjaim miatt.



2018. jún. 22. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy szakembert minden bántás nélkül. Hidd el jót fog tenni :)
2018. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen egyébként azon vagyok de úgy félek hogy az sem fog segíteni.

Csütörtökön megyek nőgyógyászhoz, aki a hormon gondokon fog segíteni megvárom a kezelés véget hátha végre normális életem lesz.

2018. jún. 22. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem teszed tönkre senki életét. Azért fél év nem a világ. Nincs se közös gyereketek, se közös hiteletek, se közös vállalkozás, szóval semmi olyat nem veszel el tőle, amiért ő gürizett. Fiatalok vagytok, bőven van időtök megfelelő társat találni. Ne haragudj, de nem vagy egy stabil társ. Fél év alatt kétszer szünetet kérni? Ez a bizonytalanság sokk jobban kicsinálja a másikat, mint a szakítás. A barátodnak egy sziklaszilárd asszonyra lenne szüksége, nem egy ilyen ingatag, bizonytalan lánykára.
2018. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szakítottunk.
2018. jún. 22. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok erőt. Hidd el, túl lesztek rajta mind a ketten. Érdemes lenne felkeresned pszichológust, a depresszió nem vicc. Muszáj lenne "kikezelni".
2018. jún. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Minden rendben?
2018. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta újra össze jöttünk igazából egy napig se voltunk külön.

Azóta nagyon bele szerettem, mert rajöttem nem az ő hibája a depresszióm és az eszemmel akkor is tudom szeretni amikor rosszul vagyok.

Ő ébresztett rá, hogy van fény az alagút végén.

2019. jan. 22. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!