Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem lassan depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem lassan depressziós leszek, segítsen valaki:/Rosszul érzem magam, Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig nyugodt életem volt, nem voltam nagy szám soha,éltem mint hal a vízben.Csendes voltam nem zavartam senkit, volt egy 2 éves kapcsolatom,nagyon szerettem az illetőt,lassan már több mint fél éve vége van.

Egész nyáron úgy éreztem teljesen elfelejtettem,szórakozni kikapcsolódni jártam a barátnőimmel nem volt semmi gondom.

Egy ilyen helyen megismertem egy rendes fiút,aki nagyon kedves velem viszont rengeteg ismerőse van, sok lány és fiú barátja akikkel nagyon jóba van,rengeteg helyen járt már és én meg kis semminek érzem magam mellette.

Igaz vannak jó barátnőim,nem sok de ők igaziak, ismerőseim is, és szeretek eljárni valahova meg kirándulni de alapvetően nagyon csendes vagyok idegen környezetben.

Jól alakult a sráccal, azt mondja nagyon megfogtam és most úgy van hogy együtt vagyunk.Felborult az életem, mindenki arról pletykál hogy egy ilyen lány hogy jött össze egy olyan menő fiúval,s nem tudom elképzelni azt sem hogy a haverjaival jól kijöjjek,ha nem vagyok bőbeszédű. Ő azt mondja nagyon örül neki,hogy egy rendes lányt megismert,de én belül nagyon félek a csalódástól, hogy nem vagyok elég neki, nem ilyen lány jár neki, és milyen visszajelzéseket fog kapni,hogy egy ilyen kis csendes lánnyal van együtt.

Plusz itthonról is ér nyomás,anyum folyton azzal van,hogy hagyjam félbe,mert nem fogok a tanulásra koncentrálni.De egyébként tudnék,mert tudom hogy mi a fontos és vannak céljaim az életben.

Lassan magamba fordulok úgy érzem és az sem fog sikerülni,hogy teljesen megnyíljak előtte.Még én sem értem mit keres egy ilyen fiú egy ilyen lány mellett mint én, hát még a külvilág. Szerintetek mit tegyek,hogy ne foglalkozzam ezzel? Nagyon jól esne pár tanács és támasz egy rendes válaszadótól...17L


2014. okt. 4. 10:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudna valaki egy visszahúzódó lányt hosszútávon szeretni,vagy úgysem működik? Egyébként ezt nem fejtetem ki,de csak idegen környezetben vagyok nagyon csendes,előző barátommal sokat voltam együtt,és nagyon megtudtam nyílni neki,teljesen felszabadult voltam minden téren.
2014. okt. 4. 10:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Sz**d le a véleményüket. Te egy rendes srácot fogták ki. Tudod milyen sok a ribizli lány a mai világban? A srác meg kifogott egy normális, rendes lányt. Kicsit irígylem is. :D

Amúgy a srác megbecsül, ő is úgy van vele szerintem, hogy végre egy olyan lány került az életébe, aki nem túlságosan szabadszellemű, ribizli. :)

2014. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Evergrey ***** válasza:
Lehet, hogy éppen a csendességed, visszafogottságod tetszik benned a legjobban számára. Az, hogy ő népszerű, nem feltétlen jelenti azt, hogy hasonló lányt keres párként maga mellé. Lehet éppen erre, éppen rád van szüksége egy kiegyensúlyozott kapcsolathoz. Úgyhogy ne félj ettől ennyire, mert ha túlságosan rágörcsölsz, azzal sem magadnak, sem a kapcsolatnak nem teszel jót. Szeresd, és élvezd, hogy szeret. Természetesen lehet a csendesebb lányokat is szeretni hosszútávon, sokan kifejezetten ezt keresik.
2014. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok!

16/F

2014. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha neked is tetszik a srác próbálj meg megbízni benne. Az élet csalódások sorozatából áll de ha ezt félbe hagyod mindig ott lesz az a mi lett volna ha... Én is csöndesebb típus vagyok idegenek közt és a magam részéről némi ember iszonyom is lehet. Ettől függetlenül nyitni kell feléjük. Először a fiúval rendezd a viszonyotok aztán szép lassan olvadj be a baráti körébe. Ne egy nagy buliba vigyen el mert a dobjuk be a mély vízbe módszer nem jó. Egyesével ismerd meg a barátait vagy kis társaságokban. Pl menjetek el túrázni te a fiúd meg egykét barátja. Egy túra alkalmas arra hogy beszédbe elegyedj velük hisz mást nem nagyon lehet csinálni egy túrán. Csak bátran!

Ha nem mutatod magad nagyon nyuszinak és nem zárkózol be a barátai és előtte szerintem nem lesz semmi baj :)

2014. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,tanácsokat nagyon sokat segítenek.

Lehet,hogy ő is épp ilyen lányt keres,bár ezt nehéz elhinnem...de akkor is bennem van a félsz,hogy nem tudok megbízni benne,mert mi van ha mindent elmond annak a sok jó barátjának, aztán mégtöbb minden terjeng majd rólam,vagy mi van ha túl gyerekesnek tart majd,hisz ő 21 éves. :(

2014. okt. 4. 10:19
 7/8 Evergrey ***** válasza:
Nincs túl nagy önbizalmad, ezért vannak ezek a gondolataid. Egyelőre, amíg nem ad okot az ellenkezőjére, bízz meg benne teljesen. Ne azon járjon az agyad, hogy kikkel, és mennyi lánnyal jöhetne össze, hanem azon, hogy most veled van. Ennek jelentenie kell valamit. A korkülönbség pedig nem vészes, a lányok általában korábban komolyodnak meg, úgyhogy még szinte ideális is. Tudom, könnyű mondani, hogy ne aggódj, és nem is megy egyik percről a másikra, de szépen lassan, engedd el ezeket a negatív gondolatokat, és gondolkozz pozitívan.
2014. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HA úgy érzed, depressziós vagy, menj el kivizsgálásra, ott tudnak segíteni!
2014. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!