Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek miért van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek miért van? Kérlek az segítsen, akiben nincs merő rosszindulat, mert teljesen rosszul vagyok, és még nagyon szeretem őt.

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem december elején.Azóta szenvedek, és az elejétől fogva vissza akartam szerezni, de csak most nyáron merészeltem megtenni.

Írtam neki üzenetet az interneten, amire nem írt normális reagációt. MOndtam neki, sőt kértem rá, hogy ha zavarásnak tekinti, akkor szóljon, úgy jobb. De nem írta, hogy zavarom, és látom, hogy azóta is sokszor nézi, hogy írok-e neki. De ha írom, hogy hiányzol stb. akkor olyan furán reagál.

Nagyon szeretem őt, és abbahagyom az internetes próbálgatásokat, elhívtam találkozni.

Szerintetek ez ugye nem nyomulás? Szeretnék normális nőként a szemébe nézni, és elmondani neki, amit érzek, és azt is szeretném tudni, ő mit érez. Az se baj, ha nem szeret, csak lássam rajta a reakciót.


2011. aug. 16. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakítás oka?
2011. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért van, hogy élj és megdögölhess becsülettel. Csupán ennyi.
2011. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 B.angel ***** válasza:

Gondolom igent mondott a találkára.

Nincs ezzel az egésszel semmi probléma. Azért nem reagál rendesen, mert gondolom ő is fél kimutatni nála mi a helyzet. Sok minden attól is függ, hogy miért szakítottatok. Találkozz vele, vallj be neki mindent. Veszíteni nem veszíthetsz semmit! Ha szereted, márpedig szereted, tedd meg! :) Én szívből kívánom neked, hogy együtt legyetek ismét.

2011. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tudta, mit érez. Azt mondta, nem szerelmes. Mindezt azért, mert sokáig nem láttuk egymást, és egyre rosszabb lett minden.

Én a szakítás után döbbentem rá mindenre. Hogy nagyon akarom őt és hasonlük.

2011. aug. 16. 22:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Még nem válaszolt, nagyon félek, mit fog mondani. Köszönöm szépen B.angel! :)
2011. aug. 16. 22:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Kicsit nyomulás. Szerintem ne erőltesd.

Rábeszéled magad a srácra az jó neked?

Aztán jön a következő kérdésed:

"Csak sajnálatból van velem?"

Nem kell ez neked, inkább próbálj előre ne pedig hátra nézni.

2011. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Zinterneten nem lehet üzenetet írni. Átlát rajtad, ha találkozol vele, úgyhogy ne próbálj meg trükközni. Légy vele kedves, de ne hagyd hogy kihasználjon!
2011. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

átlát rajtam, ha találkozok vele? :O

Azért köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 16. 22:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy ő is akkar egy kínos beszélgetést az érzéseiről egyszerüen tovább lépet és neked is ezt kéne,

az ilyen jaj egy utolsó beszélgetést meg magyarázkodás amúgy is csak arra jó hogy lyukat beszélj a másikba hogy ne hagyon el ez pedig nem müködik akkor meg jön a hiszti, verekedés, öngyilkos leszek nélküled című dráma.

Az meg hogy nézi a leveleit nem biztos hogy a te írásaidat olvasgatja.

2011. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De az biztos, mert 3 ismerőse van ezen a portálon, és az egyik az anyukája, a másik a bátyja, és én a harmadik.
2011. aug. 16. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!