Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetnék túl ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék túl ezen a szerelmi bánaton? 20/F

Figyelt kérdés

Az történt, hogy megismerkedtem egy lánnyal, akivel annyira szép és jó volt minden, hogy eleinte ki sem derült, hogy barátja van. Mivel annyira közeli lett a kapcsolatunk csak úgy ezt már nem lehetett abbahagyni. Maradtak tehát továbbra is a találkozások, és az sem érdekelt, hogy barátja van mert annyira beleszerettem. Nem érdekelt semmi csak az, hogy vele lehessek.

Legbelül azonban végig tudtam, hogy ennek nagyon nem lehet jó vége. Fél év után így is történt...

Nem bírta tovább, hogy megcsalja a barátját, miközben meg sem érdemli.

Nekem ő az első lány, akibe úgy igazán belezúgtam, és most rettenetesen fáj, hogy ez történt. Míg neki marad a barátja, addig én egyedül emiatt szenvedek.

Hogy lehet ezen túljutni és nem egész nap ezen keseregni? Csak fekszem állandóan és bámulom a plafont. Bulizni és csajozni nem szeretek (most különösen nem) és nem is érdekel más lány, igaz én sem érdeklem őket.



2018. jún. 25. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az idő , és a gondolatok elterelése együttesen megoldja a gondjaid.
2018. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogyan feledhetném el az életem egyik legszebb szakaszát?! Egyszerűen lehetetlen, ez mindig bennem marad.
2018. jún. 25. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem elfelejteni kell. Lezárni. Maradhat szép emlék.
2018. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Istenem... Ha ezeket látom azonnal rám tör a sírás.
2018. jún. 25. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:

majd elmőlik nyugi. az elején nehéz.

tudod a szerelemnek múnia kell , hogy érezd mennyit ér

2018. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
am meg gondolkozz. a csaj veled is eljátszaná ezt , ha a pasija lennél. inkáébb most menjetek szét.
2018. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi! Lesz még rosszabb is.
2018. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mármint?
2018. jún. 26. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!