Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ért már titeket nagy szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ért már titeket nagy szerelmi csalódás? Ha igen, hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mesélhetek de privátba tudnám ezt leírni neked . 19F írj hogy írhassak .
2017. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ért, nem is egyszer. Meggyászoltam a kapcsolatot, majd tanultam belőle, lezártam magamban és továbbléptem, közben pedig az életem más, szintén fontos területein tevékenykedtem aktívan (karrier, hobbik, barátok, sose voltam az az ember, akinek a párkapcsolat tenné ki az egész világát). Nem két perc, nem is két hét vagy hónap, de működött minden esetben, pont ezért nem is félek a következő pofáraeséstől - az eddigieket is túléltem, az ez utániakat, ha lesznek, is simán túl fogom.
2017. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráfeküdtem keményen a tanulásra, és az évfolyamtársakkal dumcsiztam
2017. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ért bizony, még most sem dolgoztam fel teljesen, de próbálom elterelni a figyelmem. Többet dolgozom, többet foglalkozom a hobbijaimmal, barátokkal vagyok, olvasok, filmezek, lefoglalom és lefárasztom magam, hogy ne nagyon gondoljak rá. Eddig elég jól bevált.
2017. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Életmód váltás. Sport. Ezekre koncentráltam. Így szép lassan túl tettem magam. Az első 1-2 hónap nehéz.
2017. okt. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!