Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak olyan szerelmi fájdalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szerelmi fájdalmak amik nem hetek, hónapok múlva múlnak el hanem évek múlva?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt ilyen. De érdemes azért még időben pszichológus segítségét kérni, mert tudnak segíteni számos esetben.
2018. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 évbe tellt
2018. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van.3 évig tartott.Csak aztán tudtam nyitni.
2018. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,két évig szerettem őt,de nyáron is eszembe jutott még,három év után.
2018. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Juliusz48 ***** válasza:
Mindenkinek aki nehezen tud túllépni az élet azon dolgain ami nem az általa kívánt irányba halad, hosszú gyászidő kell a feldolgozáshoz. Aki az életet olyannak fogadja el milyen, és csak a megváltoztatható jobbításáért próbák erőfeszítéseket tenni könnyebben túlteszi magát a szerelmi veszteségen is. Ha az életed úgy éled, hogy szem előtt tartod a következő mondást, könnyebb lesz az újrakezdés is. " Ha nem megy úgy ahogy szeretném, akkor úgy szeretem ahogy megy.
2018. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A Tengerész ***** válasza:
Elképzelhető. Viszont nincs olyan szerelmi fájdalom amit egy egyhetes intenzív görcsös hasmenés nem tud tökéletesen feledtetni.
2018. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fredike válasza:
Nincsenek, csak ha belezuhansz az önsajnálatba.
2018. jan. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 niga78 válasza:
:) nemrég ezen gondolkodtam, hogy meddig tart kiheverni egy kapcsolatot. felállítottam egy algoritmust, bár lehet, hogy ez csak nálam működik. ha pl 1 évig jársz valakivel, akkor ezt kiheverni 4-5 hónap kb. 2 évet 8-9 hónapig, 10 éves kapcsolatot 3 évig tart feldolgozni (saját példák). ha nincs kapcsolat, csak plátói szerelem vagy vágyakozó kínlódás, abba konkrétan akár bele is tud csavarodni az ember simán - én ezért inkább kicsikarok egy durvább elutasítást vagy megmondom, h mit érzek lesz ami lesz alapon, mert az őrlődés a SEMMIN nagyon kikészítő-kártékony tud lenni. ilyenkor törekszem információ szerzésre minél többet megtudni az illetőről, azért, hogy emberi legyen. hogy ki lehessen belőle ábrándulni ha már egyszer nem szeret viszont. :)
2018. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Nincs két ugyanolyan ember.
2018. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Helló!


Nekem egy válás kiheverése tartott kb.: 5 évig.


Üdv.

2018. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!