Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én szakítottam, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam, de nem tudom jól döntöttem-e, mert 2 hónap után is néha borzalmasan érzem magam. Hogy lehet ezzel együtt élni?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam, mert már egy ideje nem éreztem olyan jól magam a kapcsolatban, és azt gondoltam, ennél biztos lehet több is. Illetve végig az egész kapcsolatunkban féltékeny voltam, és utáltam magam ezért, nem akartam ilyeneket érezni. Azt is éreztem, hogy sosem elég semmi, amit csinál, és hogy azt szeretném hogy ő jobban szeressen engem, ne csak azért legyen velem mert szeretethiányos, vagy mert nincs más. Az egész kapcsolatunkat belengte ez az egyszer úgyis vége lesz érzés. Legalább is számomra, és ezt nem bírtam tovább, ezért szakítottam.


Az elején megkönnyebbülve éreztem magam, kb 2 hétig, aztán elkezdett hiányozni, akkor beszéltünk, ami nagyon rossz ötlet volt, mert utána sokkal inkább megsemmisülve éreztem magam. De aztán kezdtem kilábalni belőle, mire megint beszéltünk és újra belehaltam, és így tovább, szóval elkezdődött egy ilyen hullámvasutas időszak.


Most is ez tart, de egyre rosszabbak a mélypontok, és most ismét megbeszéltük, hogy soha többet, mert ennek így nincs értelme, de megint olyan fájdalmat érzek, amit leírni nem tudok, és csak sírok egész nap, és nem értem, hogy ha én akartam szakítani, akkor miért érzem így magam.


Nem tudok nem arra gondolni, hogy rosszul döntöttem, de mindenesetre az én hibám, és ezzel együtt kell élnem.


Igazából jól esett ezt most kiírni, de építő jellegű kritikát vagy bátorítást is elfogadok.



2018. jún. 25. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem is mondtam, hogy első komoly kapcsolatom volt, biztos ezért is ilyen nehéz abbahagyni.
2018. jún. 25. 20:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Van az úgy hogy rosszul dönt az ember, ennek a következményeit viselni kell.

Ha úgy látod hogy menthető még akkor tegyél meg mindent, ha enm menthető akkor jön a gyász folyatamat ami akár 2 évig is eltarthat. Ez a folyamat tele van hullámvölgyekkel.

Ha olvasni akarsz róla:

[link]

2018. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el az idő mindent befog gyógyítani. Azért szakítottatok mert nem működött már a kapcsolat hiába húztátok,halasztottátok.Inkább legyél egyedül mint egy rossz kapcsolatban csak azért mert van melletted valaki. Az idő a gyógyír illetve majd a későbbiekben egy másik ember.
2018. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!