Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez a srác marionet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srác marionett bábú?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja kidobta a csaja az instán is kikövette de ő nem követte ki egyből a csaj az utóbbi képeit nem is likeolta. Aztán a csaj feltett egy képet ahol két pasival bulizik a srác ezt egyből belájkolta. Szerintetek miért tette? Aztán közvetlen utána kikövette. Később a srác elment egy edzőtáborba, ahol bekövetett az instán pár lányt, akik nem abban a városban élnek ahol ő és az edzőtábor se ott volt. Aztán a csaj tegnap visszafogadta őt, ment is egyből. A bökvetett lányok ezért ki lettek követve.

Az egyik barátomról van szó.



2018. júl. 10. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nem a felnőtt párkapcsolatokban van a helye, ha az insta követés határozza meg, hogy ki kit szeret.
2018. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy 1990-ben születtem, és nem most vagyok gyerek... Istenem, de jó :)
2018. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem határozza meg, de ott ezt csinálták

Mind a ketten 21 évesek

2018. júl. 10. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

"az instán is kikövette de ő nem követte ki egyből a csaj az utóbbi képeit nem is likeolt"


Aki ezt csinálja, annál csak az van lejjebb, aki ezt figyeli :D

2018. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az életkor határozza meg a felnőttséget. Hiába múltatok el 18 évesek, ez bőven dedó kategória. Instagram, like, követés, hiszti... Pf, de gázak vagytok egytől egyig.
2018. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
#2: gondolom, te akkor még a bábut is le tudod írni helyesen :)
2018. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég..
2018. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lájkolta be azt a képet, hogy a csaj azt higgye, már régen túl van rajta, sőt, még örül is a boldogságának, közben meg féltékenységében bekövetett pár lányt, hogy hátha idegesíti ezzel az exét, de ez csak a látszat volt, mert még mindig őt szereti.


Nem marionettbábu, csak szerelmes.

2018. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21 ?! Én 12-re saccoltam :)

Legalábbis a szomszéd 12 éves lánya a suli előtt cigizik ilyen ecsetfejű pálcikavégtagú gyerekekkel - na nekik vannak ilyen kutyaorros képeik amit a telefonjaikon nézegetnek...


Hát, azért ha találkozom apámmal, megköszönöm, hogy '89-ben csináltak :)

2018. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!