Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha szakítás után a másik fél?

Figyelt kérdés
Ha a másik fél, akivel szakítottak, nem veszi le a közös képeiket face-ről, sőt, még a profilképét, amin együtt vannak is meghagyja? Ez csak egy elméleti helyzet, velem nem történt ilyen, de ilyenkor mi van? Volt már valaki ilyen helyzetben?

2018. márc. 23. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Skandallum! Menten elgondolkoznék egy tiltáson...
2018. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt,hogy az ő szuverén joga,mit hogyan dolgoz fel.Először is el kell engednie a dolgot,aztán kitenni magát mások pletykáinak.
2018. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelented a fotot, hogy te szerepelsz rajta, es nem tetszik, nem jarulsz hozza. Aztan varod a fejlemenyt.

Esetleg szolsz az illetonek a szemelyisegi jogaidra hivatkozva.

2018. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha szeretjük a másik felet, akkor nem szólunk érte, legfeljebb megkérdezzük, miért vannak fent.

Zavaró, ez tény. De a szerelem feltétel nélküli, ezért ilyen apróságot el lehet nézni a másiknak, mert az élete része volt, és az is marad, ha törli is a képeket. De ha hagyjuk, és megbeszéljük vele, akkor könnyebb lesz neki, nem fog a gondolataiba, és a múltba menekülni előlünk, illetve a beszélgetés építi a kapcsolatot, a parancsolgatás, követelőzés rombolja.

Asszondom: csináljon bármit → tudjak róla, mintsem a hátam mögött félelemből tegyen dolgokat.

Volt páromat nagyon szerettem, volt gyereke is, soha nem tiltottam meg, hogy menjen hozzá, nem is lehet, nekem nem számított, hogy ott volt a férje. Megbíztam benne, ahogyan ő is bennem.

2018. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem töröltem le a közös képeinket instáról, facebookom nincs. Nincs ebben semmi szerintem, nincs jelentősége, békében váltunk el. Te se láss bele semmi különöset. Ha lenne új párom, nyilván letörölném őket.
2018. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!