Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szívügyeimet kifejtem lenn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívügyeimet kifejtem lenn, szerintetek hogyan lesz tovább?

Figyelt kérdés
Szeretek egy férfit, de jelenleg van kapcsolata, 27 éves. Ezért az esélyem egyenlő a 0-val, de már megszoktam. Szoktam is ismerkedni, mármint neten, mint kb. mindneki manapság. De még eddig nem alakult ki semmi komoly, úgyhogy az érzelmeim is maradtak a foglalt férfi felé. Volt idő, amikor nagyon szenvedtem attól, hogy van barátnője, mert nagyon bele voltam esve, és akkortájt jöttek össze, tehát igencsak fájt végignézni. Akkor kicsit hanyagoltam is azokat a programokat, amiken láttam volna az édeskettest. De idővel el tudtam fogadni a helyzetet, megszoktam, a lángolás is csitult, így már megszoktam hogy a plátói szerelmem foglalt. Na, de a közelmúltban felszakadtak a sebek, mert olyan jelek voltak, hogy szétmennek. (Elvileg nem tud az érzéseimről, gyakorlatilag lehet, hogy megérezte.) Ilyen volt, hogy fenn voltunk egy barátunknál, akinek az öccse szakított évek után a barátnőjével, több hónapos se veled - se nélküled veszekedős viszony után, és a barátnője olyat mondott, hogy ha szétmennek, akkor róla is így fogunk efölött az asztal fölött pletykálni, de már nem fogja hallani. Meg olyan idézeteket tesz ki napjába, hogy The Sun came up and I can't believe you're over me, meg olyat, hogy We used to talk for hours... Look at us now. És hát nem is lógtak úgy egymáson, mint szoktak. Mikor mentünk a városban, egy lépcsőn lefelé jövet hirtelen a srác megtorpant, és mondta egy nőnek, aki félúton pihent a bőröndjével, hogy segítsen felvinni? A nő mondta, nem bánná, és ő felszaladt vele, letette fenn. Amikor ilyeneket csinál, újra meg újra beleszeretek, én észre se vettem a nőt, hogy szenved a bőrönddel. És hát igen, vágyom rá, ezekkel a dolgaival újra magába bolondít, és úgy tűnt, az utolsót rúgja a kapcsolatuk. De nem, mert nem mennek szét láthatóan azóta se. Meg nem tudok részleteket, mert nekünk nem beszéli ki a kapcsolatát.
2018. júl. 15. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább. Ha folyton arra vársz hogy szétmenjenek, az se garancia arra, hogy veled összejön. Próbálj nyitott szemmel járni.
2018. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

'De még eddig nem alakult ki semmi komoly, úgyhogy az érzelmeim is maradtak a foglalt férfi felé. '


Tehát ha megismertél volna mást, akkor az érzelmeid nem maradtak volna. Egyszóval efelé a férfi felé sem érzel semmit.

Ezek nem érzelmek. Az érzelmek azok maradnak, akkor is ha plátói, és akkor is ha sosem lehet a tiéd, és akkor is ha bárki mást megismersz és elrejted.

Ne csapd be magad. Te nem szereted ezt a férfit. Elérhetetlen számodra, és ezért cseszi a csőrőd. Semmi többről nincs itt szó.

2018. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ébredj fel és ne fuss már más után mert nagyon szánalmas :(
2018. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!