Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már abból az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már abból az indokból, hogy a párod számára nagyrészt minden fontosabb volt mint, hogy veletek legyen?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt barátai, munka, tanulás, buli stb.

Bővebben leírnátok légy szíves? Hasonló cipőben járok úgy veszem észre..



2018. júl. 18. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerelmes voltam. Ő inkább a haverjaival ment állandóan strandra mint velem!!! Nagyon rosszul esett.. majd szépen még ő dobott ki engem..
2018. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem. A lánynak minden fontosabb volt mint én, alig találkoztunk. A pénzem persze jó volt, de aztán kidobott, mert nem akartam menőbb, mutogatható pasinak látszódni (vagy is költeni erre) német "prémium" autóval, menő ruhákkal, kockahassal.

Azóta is "hiányzol, hiányzik az ölelésed, illatod", meg néha "hiányzik a farkad" amit néha azért beiktatok neki, mert az nekem is jó :D

2018. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így ahogy mondod.

Fontosabb volt a munkája, a hobbija, és minden egyes fillér sokkal fontosabb lett neki. Nem lett volna szüksége minden fillérre, de ő soha senkinek nem mondott nemet, csak nekem.


A barátok a kollégái a rokonai, a munkahelye, úgy éreztem minden fontosabb. És egy idő után úgy fél év elteltével, amikor elment teszem fel ruhát vásárolni oda is inkább egy rokont vagy barátnőt hívott mint engem.


Pedig nem tudtunk sokat együtt lenni és találkozni, csak keveset, de neki akkor is mindenki más fontosabb lett.


Az első Fél évünk még jó volt aztán egyre pocsékabb lett.

Pedig mindent kitaláltam, hogy akár csak 1 órára is együtt lehessünk.

Ja és igen a végén még én voltam a hibás mert ráakaszkodtam és túl erőszakos lettem, mármint érzelmileg.


ÉS sajnos minél több pénzt keresett, az őt nagyon megváltoztatta, pedig nem volt rá szüksége. Amikor 100 e Ft-al kevesebbet keresett érdekes mód minden más volt.


Szóval fél év után pocsék lett az egész. És úgy döntöttem elég volt.

31/F

2018. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Azt hittem a szakítás felmerülésére majd észbe kap, és megpróbálja helyrehozni a dolgokat, de nem. Simán csak beletörődött, én meg nehezen, de kihevertem. Évekkel később vallotta be, hogy sajnálja, hogy akkor nem becsült meg, és nem próbálta meg helyrehozni, de akkor még nem gondolta olyan nagy bajnak az elvesztésem, hisz minden más fontosabb volt neki... Azóta viszont rájött, mekkora hibát követett el, blablabla... Egy percig se bántam meg a szakítást, mert utána jött olyan, akinek én voltam a fontos, és megbecsült.
2018. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenki arra szán időt, ami számára a legfontosabb, így világosan le lehet szűrni ki vagy mi a legfontosabb az adott ember életében. Ha a sor végén vagy, akkor érdemes befejezni, mert nem jelentesz a másik embernek semmit. Hiába beszél szép és jól hangzó szavakat, mondatokat, a cselekedete mutatja meg a valóságot.
2018. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos vagy a partnerednek, akár van szerelem, akár csak szeretet, siet haza hozzád/hozzátok, tőrődik veled, odafigyel rád és a haverok, piálás stb. az mindig a háttérben marad. Aztán amikor már megismered, ahogy belép az ajtón, már kérdés nélkül tudod, hogy jó volt-e a napja, vagy rossz, és ennek megfelelően, csendesen, vagy vidáman támogatod:)
2018. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is kezd elegem lenni, minden héten kb. koncerteken, fesztiválokon van, vagy hazamegy a családhoz hétvégére.


27n

2018. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen éppen egy hete...

A kapcsolatunk elején még a legfontosabb voltam, mostanra az évek elteltével meg úgy éreztem, hogy bárki mással szivesebben szórakozik, jar el, mint velem.

2018. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, szilveszterkor megígérte, hogy együtt leszünk, mert amúgy egész téli szünetben nem ér rá tanulás miatt. Aznap közölte, hogy hát neki muszáj tanulnia...
2018. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

- mindehová barátokkal mentünk

- minden második hétvégén anyuciékhoz - és ő akkor is lement, mikor 38 fokos lázzal feküdtem otthon

- amikor végre elmentünk kettesben túrázni, 98% a fényképezőgép mögé volt bújva engem le se szart

- mindent ELŐBB megbeszélt a haverokkal, anyucival, aztán velem

2018. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!