Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már flörtölés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már flörtölés miatt?

Figyelt kérdés
Ha a párod flörtölgetett mással élőben/ közösségi oldalakon vagy ha te flörtölgettél mással és annyira összemelegedtetek, hogy végül elhagytad a párod?
2018. ápr. 9. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kapcsolat nem szoktam, nem illik, es azert vagyok valakivel, mert nekem O kell es nem az, hogy flortolgessek, mint, ha szingli lennek. Mastol probalom az "ego" szepiteni, pl. a munkaban.
2018. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan párom, aki annyit flörtölgetett másokkal, hogy egyszer amikor felhívtam, épp az "új barátnőjénél" volt, akiről persze nem tudtam, derült égből villámcsapás, nyilván ott és akkor vége is lett kettőnknek, bár szerintem ha akkor nem bukik le, simán folytatta volna velem is a kis játszmáját.
2018. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha ilyesmi velem megtörténne, egyből szakítanék. Tudni kell hol a határ.
2018. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!