Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbocsátanátok vagy a méltósá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok vagy a méltóságotok lenne a fontosabb?

Figyelt kérdés
A volt barátom nagyon sokszor megbántott a kapcsolatunk alatt, például többször felhozott egy másik lányt, hogy megfordult a fejében...olyan 4 hónap után azt mondta nekem, hogy az elején túl könnyű volt velem összejönnie, mint a kés a vajban..., és amikor szakított velem azt mondta görcsös vagyok és merev és ha kitakál valami programot, akkor minden jó nekem és nem érzi az ellenállást...és azt is mondta, hogy régen nem tartott teljesen életképesnek. Az a vicc, hogy régen nagyon jó barátok voltunk, amíg nem volt köztünk semmi. Ő azt szeretné, ha megint barátok lennénk és bocsánatot kért. Ti mit tennétek?

2018. máj. 18. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mehet a levesbe.

Minek neked olyan "barát", aki így vélekedik rólad?

2018. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom alapból az exszel való haverkodással, de így.... emberileg se tart sokra ez alapján, akkor milyen "barátságot" akar? :D
2018. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátanék, de nem lennénk barátok attól még...
2018. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ebben a sztoriban hol van méltóság?
2018. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátanék, de ettől függetlenül nem akarnék sem baráti, sem más kapcsolatot vele a jövőben sem.
2018. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A megbocsátás szép dolog, főleg ha őszinte és szívből jövő, de azt gondolom, hogy ezek után baráti kapcsolatot nehéz lesz fenntartani...
2018. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kuka
2018. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszönő viszonynál több nem lenne.
2018. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A méltóságodat már akkor elhagytad, amikor eltűrted, hogy így bánik veled és nem dobtad ki a második megalázása után. Ezek után komolyan még lenne gusztusod barátkozni vele? Beszarás.
2018. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudj, de ebben a sztoriban hol van méltóság?"

10/10 komment

2018. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!