Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érhető indok, ha valaki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érhető indok, ha valaki azért szakít, mert nem bírja a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Adott egy olyan kapcsolat, ahol már kezdettől fogva távol vagyunk egymástól, időnként találkozunk, akkor meg napokat, heteket eltöltünk egymással folyamatosan. Elmondása szerint nagyon kötődik hozzám és én is hozzá. Egy ideig nem zavarta a távkapcsolat, majd egy időszakban egyre kevesebbet beszéltünk a távollétben, mert üzenetben s telefonon nem megy olyan jól a kommunikáció, mint élőben. Emiatt szakítottunk, ezért részben magamat is hibáztatom, mert nem kerestem annyit akkor. Vegyes érzéseim voltak a szakítással kapcsolatban, nem tudtam, hogy más oka is van, vagy tényleg csak a távkapcsolat zavarja (ami eddig nem zavarta). Elég furcsa volt azok után is, amilyen szerelmesen viszonyult hozzám.

Beszélgettem vele erről, de azt mondta, hogy a távkapcsolat miatt van az egész.

Szakítás után többször is közölte, hogy hiányzom neki, amit most így elég szkeptikusan fogadok, mert nem tudom, hogy mi okból szakítottunk.

Normális, hogy becsapva érzem magam? Van jogom haragudni rá?


2018. júl. 22. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 évig éltünk távkapcsolatban és a végén nagyon szenvedés volt. Mi összeköltözéssel oldottuk meg, de ha tovább tart a távkapcsolat, akkor lehet, hogy szakítunk, mert nem lehet sokáig bírni ezt. Szerintem ez valós indok.
2018. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális... mi fél év után költöztünk össze 1000 km-ről de pokol volt az is, még fél évet szerintem nem bírtunk volna ki.


Azért az, hogy háromhetente tudtunk egy hétvégére összejönni, mert amúgy munka miatt nem lehetett... szerintem nem egészséges, főleg egy alakuló szerelemben.

2018. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!