Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy ne járjak így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne járjak így?

Figyelt kérdés
Ha találok egy kedves lányt,az sose helybéli és az időhiány miatt mindig szakítás lesz belőle,most is így jártam.Ha helybéli és lesz belőle valami akkor meg kiderül hogy egy h..lye p..csa.Szakított velem a barátnőm és nagyon rosszul érzem magam,semmihez sincs kedvem,csak agyalok hogy miért nem oda születem ahol ő lakik és miért a sz..r szülővárosomba.Nagyon ideges vagyok,hiába vagyok vele jobba nagyon sz..rul érzem magam.
2018. aug. 1. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy csak hely és idõ a baj?:)


Pl. én távkapcsolatban vagyok és nagyon tart hozzám a párom akkoris, ha távolabb vagyok, emiatt az õsszeköltözèst is fontolgatjuk.


Mit mondjak? Nem hiszem, hogy mindenki h..lye p..csa lenne ott ahol laksz, és nem hinném, hogy bármilyen érzéseket táplálna irántad az, aki helyiségen kívül van. Nem csak idõhiány a szakítás oka, az csak egy kifogás, nyugi.

Ha valaki fontos nekem, arra szakítok idõt, ez elsõszámú szabály. Te simán csak nem vagy elég fontos ezeknek a lányoknak.

2018. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tobb eve tavkapcsolatban elek, sose volt ebbol gond. Az idohiany csak urugy a szakitasra, mert valami nem mukodott.
2018. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!