Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő magyar én roma, járjak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő magyar én roma, járjak vele titokban?

Figyelt kérdés

18 év feletieket kerdezem!!

Van egy fiú akivel más a baráti körünk, ő tanult én nem, és az ő családja és rokonjai "úriak", mi még cigányok vagyunk és nem hinném hogy jól kijönnének a családjainak. Nem lehetne máshogy megoldani nem akarom hogy rólunk beszéljenek. Inkább este kiszökök hozzá és kész. De nagyon szeretem !! Csak hát a titokban járás se tarthat örökké. Vélemények?? Ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben?


2016. ápr. 6. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez hosszútávon csak úgy működhet ha te hátat fordítasz a családodnak örökre a szerelem kedvéért,akkor talán téged egymagadban befogad a fiú családja és az ő családjuk része lehetsz,a fiúval pedig akár örökre együtt maradhattok.

Ő biztosan nem fog csatlakozni a te családodhoz,ha meg mindketten feladtok mindent akkor nem marad senkitek.

2016. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Elsőnek igaza van :(
2016. ápr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én rendes cigány vagyok!! Az apám akit utálok ő egy alkoholista és a fiú is ismeri. Nem vagyunk dögös cigányok meg semmi ilyesmi de akkor is ők olyan gazdag úri parasztok!! Én és a három tesom rendesek vagyunk a szülőket leszámítva. A fiú a szomszéd faluba lakik és a tesommal egy idős majdnem, ennek a fiúnak a tesoja általánosnak az én tesommal járt és akkor haverok voltak de így hogy már huszonévesek szerintem a köszönőviszonyban sincs meg közöttük. ... Olyan igazságtalan az elet
2016. ápr. 6. 00:55
 4/12 A kérdező kommentje:

Én házat forditanek a családomnak de hát itt lakik a szomszéd faluba a másik család így hogyan csináljam?? Még ha messzebb laknanak oké, dehát így. Tuti cirkusz lenne.. Meg hát nem tudom hogy alapozzak e rá, és ha elhagy én mit kezdjek magammal mikor mindent eldobtam érte??

Igyis úgyis a családom nélkül szeretnék élni úgyhogy ez nem is érdekel mert undoritoak utalom oket

2016. ápr. 6. 01:06
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Én keresnék hozzám való párt, nektek nem sok jövőtök lehet.
2016. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

rendes es cigany 1 mondatban?

amugy ne csodalkozz ha muanyag kanalat adnak majd szines fen helyett :D

2016. ápr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
am hazat hogy kell forditani? neki mesz buldozerrel?
2016. ápr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csajt én is elfogadnék;)
2016. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni. Ha amúgy sem akarod tartani a kapcsolatot a családoddal, akkor semmi beleszólásuk nem lesz. Így maximum nem jön össze, de legalább megpróbáltad.



"Egy ilyen csajt én is elfogadnék;)"


Mármint milyet? Mert semmi derült ki róla. Vagy már az is elég neked, ha nő?:D

2016. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!! :)

Kicsit kellemetlenül érezném magam mikor mondjuk naluk vagyunk ertitek

... Á nem tudom mitcsináljak. Nem vagyok az a nagyszájú kis visszahúzódó szerény vagyok és félek most kb mindentől

2016. ápr. 6. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!