Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmnek hogy mondjam meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek hogy mondjam meg, hogy dobni akarom? Jó szövegek?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk még csak együtt, de nem igazán szeretem, kűlsőre vonzó de ő sokat akar találkozni meg ide oda akar menni, ír csomót szóval engem ez idegesít, szex jó vele, de azért nem viselem el. Egyik barátnőjével feküdtem össze múlthéten, szóval kis nyomás is van rajtam. Illetve van egy idősebb nő aki bejön most...Rájöttem nem való még nekem ez a szerelmesesdi.
2018. aug. 1. 16:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igy.
2018. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%

írj neki üzenetet:


Te: Szia! Itt agy!

Ő: Milyen agy?

Te: Mától szingli vagy!

2018. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy?
2018. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Tini párkapcsolatok kategória
2018. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Tini párkapcsolatok pár sorral lejjebb van.
2018. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gerinctelen vagy, de d.gni tudsz, akkor egyenesítsd meg a gerincedet, és egyenesen beszélj a lánnyal és vállald, hogy egy gerinctelen egyed vagy:)
2018. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ja aztán majd kikészül és én peszek a senki... amúgy 19 vagyok.
2018. aug. 1. 16:40
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó szöveg? Pff. Szerintem elég annyi, hogy megdugtad a barátnőjét. Hidd el, nem fog keresni többet.
2018. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben rájön, hogy ilyen gerinctelen ember miatt nem érdemes kikészülni, szóval ne legyezgesd ezzel az egódat. Ezt amúgy nem szerelmesdinek hívják, hanem normális kapcsolatnak, de azt jól látod, hogy nem neked való. Legközelebb esetleg előre gondolkozz és ez alapján keress partnert.
2018. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"Szia. Egy gyökér vagyok. Igazából csak dugni akartam veled, emberileg semmibe nézlek. Ja, egy barátnőddel is lefeküdtem. Ugye kidobsz? Már nagyon megérdemelném."


Elég jó szöveg?

2018. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!