Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmnek volt egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek volt egy kapcsolata mikor még ismerkedtünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval mielőtt engem megismert volt egy barátja akivel lefeküdtek néha mert egyiküknek se volt senki.Már nyolc hónapja együtt vagyunk és most derült ki az egész,de az is kiderült mielott osszejöttünk egy hettel volt az utolsó aktus. Barátnőm elmondása szerint nem akarta már csak az előzőn megigérte neki szülinapja alkalmából. Tisztán látom rajta ,hogy nagyon bántja a dolog. Szóval az lenne a kérdésem,hogy ezért csak szerintem hulyeség szakítani azzal akit szeretek ? persze nagyon bánt,de végülis nem voltunk még együtt és szeretjük egymást.

2017. máj. 31. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

"az előzőn megigérte neki szülinapja alkalmából"


:D :D :D Tinitopik máshol. Érett, felnőtt, normális nő nem gondolhatja komolyan, hogy a puncija a vörös kereszt, amit odaad a rászorulóknak, csak mert születésnapjuk van. Jesszusom, de gáz... Én már ezért otthagynám.

2017. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőm elmondása szerint nem akarta már csak az előzőn megigérte neki szülinapja alkalmából."

Jézusom...

A kiderült azt jelenti, hogy elmondta magától? Mert ha igen, akkor az azt jelenti, hogy hiába bánt, nincs jogod haragudni rá.

2017. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elmondta
2017. máj. 31. 13:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert erintene teged az,hogy kivel mit csinalt mikor meg nem is voltatok egyutt.Még egy nappal elotte se tartozik rad az elete,hogy osszejottetek.
2017. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ne szakíts vele, felejtsd el ezt a sztorit, de tényleg. lépj túl ezen. Viszont figyelj, a barátnőd elég butának tűnik ebből a sztoriból, másrészt tipikusan megbízhatatlan, mert olyan hülye, simán lehet befolyásolni.
2017. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én is így gondolom kedves utolsó és én magam se értem mért zavar.
2017. máj. 31. 13:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egy héttel azelőtt feküdtek le utoljára, mielőtt összejöttetek volna.

Egy szóval nem csalt meg.

Így mérlegelj.


21/L

2017. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen eléggé irányítható. Igazából mióta velem van stabilabb lett és egyensebb . Mondhatjuk,hogy nevelem.
2017. máj. 31. 13:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönö mindenkinek,ismerőseim is így vélekedtek. Kellett egy független személy megerősitése is.
2017. máj. 31. 13:58
 10/13 anonim ***** válasza:
"Barátnőm elmondása szerint nem akarta már csak az előzőn megigérte neki szülinapja alkalmából." - fantasztikus, erett no. A lyukat ajanlgatja ajandekkeppen. Egy eletet epitenek ra a helyedben :"D.
2017. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!