Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túlságosan "biztos pont"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan "biztos pont" voltam, ezért végül más kellett neki, ezzel most mit kezdjek, tényleg ez akkora hiba lenne?

Figyelt kérdés
Igen, komolyan gondoltam a kapcsolatot és sok mindent megtettem, hogy működjön. Utólag tudom, hogy baromság volt részemről, mert ő egy idő után a kisujját sem mozdította értem. De maga a tény, hogy velem túl egyszerű volt, meg túl biztos voltam neki szerinte.. Kellett inkább valaki, aki szivatja?! Komolyan egy utálatos ribizlinek kellene lennem? Ez konkrétan a második kapcsolatom, ami amiatt ér véget, hogy időt és energiát áldozok rá. Szerintetek?

2018. aug. 3. 11:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igazuk van!
2018. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!