Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagy hülyeség...

Szerintetek ez nagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Felvételizek egyetemre, most készülök a szóbeli érettségikre. Magyarból kéne egy nagyon jó szóbeli nekem, abból is viszem a pontokat. Hülyeség lenne, ha néhány tételt nem tanulnék meg? A többit elég jól tudom, de mi van akkor ha pont azt húzom ki amit nem tudok? Akkor póttétel, és már csak 25 pontot érhetek el, ami nem lenne jó.. Sajnos vannak olyan tételek, amik valamiért nem ragadnak meg. Ti mit csinálnátok/csináltatok?

2018. jún. 3. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulnék minden lehetséges módszerrel és csatornán, mint az őrült.
2018. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, felelőtlenség lenne!

MINDEN tételből tudj VALAMIT!

2018. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

TANULJ MEG MINDEN TÉTELT!


Hidd el, én is így voltam múlt éven mikor érettségiztem. Mondván nem azt fogom húzni.. Hát persze, hogy azt húztam. Ugyhogy most az éven újraérettségiztem a jobb pont reményében.

Ne alapozz arra, hogy majd húzol egy másik tételt mert mi van akkor ha azt sem tudod.


Ne add fel. Ezt a kis időt még bírd ki valahogy utána meg jöhet a nyár :) hidd el, tudom miről beszélek. 25 ezer forintom bánta az új érettségit. Ne azon a pár tételen múljon az egész. :) Sok sikert!

2018. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 19 irodalom tételt tudtam, egyet nem. Persze hogy azt húztam...:D De szerencsére sikerült jól elmondanom.

Egy osztálytársam 3 tételt tudott, persze hogy pont azok közül húzott egyet.

Hiába álltam hozzá pozitívan,ez van. Úgyhogy mindenképp tanulj meg minden tételt, ha valamit nem tudsz, képes a tudatalattid pont arra koncentrálni.:D

2018. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!