Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri így együtt maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri így együtt maradni?

Figyelt kérdés
A párommal nem olyan régóta, kb 3hete vagyunk együtt. Viszonylag jol megvagyunk, de vannak kisebb veszekedések. A napokban felmerült az a téma, hogy ő felköltözik innen, vidékről Budapestre. Szeretné, ha vele mennék akár most, de szerintem 3hét után korai lenne az összeköltözés. Továbbá én most kezdem az egyetemet és emiatt csak 2év utan tudnék utana menni Pestre. A probléma ott kezdődik, hogy én így nem látom ennek a kapcsolatnak a jövőjét. Ő ugyan azt mondta megoldható lenne 2évi távkapcsolat és az egyetem végeztével mennék utana Pestre. Szerintetek megéri megpróbálni a távkapcsolatot vagy csak időhúzás?
2018. aug. 6. 13:39
 1/4 próbálokkedveslenni ***** válasza:
70%

Ha 3 hét után feljön benned az, hogy `megéri együtt maradni?` akkor a válasz NEM.

A távkapcsolat 99%-ban nem megoldható. FŐőőőleg nem 3 hét után. A működő távkapcsolatok legtöbbje úgy történik, hogy már évek óta együtt vannak és valamiért egy időre külön kell költözniük (munka pl).

2018. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha "ilyen" érzelmi háttérrel indulsz egy friss kapcsolatnak, akkor nem érdemes távkapcsolatban és években gondolkodni.
2018. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én már ismertem olyan srácot, aki 3 éve volt a barátnőjével és távkapcsolatban éltek. Mivel még egész fiatalok voltak, az összeköltözés nem jöhetett szóba.

És valami 200 km-er volt köztük.

Az a baj, hogy te eleve nem látod azt, hogy ennek értelme lenne, így lehet nem is fog működni. A kérdés az, hogy te látsz e benne annyit, hogy szerinted kitarts mellette? Mennyire vagy az a kapcsolatfüggő típus? Mennyire kellene neked az, hogy a másik napi szinten melletted legyen?

Mert ha enélkül is elvagy, hogy nem mindig vagy együtt a másikkal, hanem csak 2 heti, 1 havi szinten 1-2 napra és neked az elég, akkor működhet.

2018. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakíts vele inkább.


Mi úgy jöttünk össze, hogy 1000 km volt köztünk kapásból. Félvéig ingáztunk, mielőtt összeköltözhettünk volna.

2018. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!