Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt egy barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátság extrákkal kapcsolatom. Megharagudott rám 4 napja. Bocsánatot kértem. De nem válaszolt rá. Mikor keressem, meddig várjak? Nem szeretnék haragban lenni vele.

Figyelt kérdés
Én komolykapcsolatot szerettem volna. Azt mondta hazajön és megbeszéljük mert hajlik rá és nem veszítem el. Viszont utána rájöttem van 1 másik lány az életében. Rákérdeztem. Azt mondta fontos-e, komoly kapcsolata nincs. Majd kiderült van még egy lány. Megint rákérdeztem. Kiakadt hogy nem hiszek neki ezért van. De tudom hogy nincs.Gondolkodási időt kértem. Másnap írtam neki hogy hibáztam amiért 2x is megkérdeztem, nem akarom elveszíteni és bocsánat. Nem válaszolt. De aktív. 4 napja volt. Mennyi idő múlva keressem? Nem szeretnék haragban lenni vele. És mit mondjak neki? nem akarok hisztisnek tűnni
2018. aug. 12. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb 2 másik lánnyal jár össze a hátad mögött. Jobban jársz szerintem egyedül
2018. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném hogy harag legyen köztünk. Nem hinném hogy összejönnék vele
2018. aug. 12. 14:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Várjak 1-2 hetet hátha keres. Ha nem akkor irjak neki h legyen béke köztünk. Szeretnék róla tudni néha hogy mi van vele?
2018. aug. 12. 14:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Megvárjam amikor hazajön?
2018. aug. 12. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Te is valami jóképű de inkább csak jóképűnek tartott csávónak rendeled alá magad. Több józanságot mert az élet nem szimplán pofont fog adni hanem kombinációkkal soroz meg
2018. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kislány, felejtsd el a csávót.


Követés leállítása, értesítések kikapcsolása és ne foglalkozz vele többet.

Magadnak teszel rosszat ha ezen pörögsz.


Azt pedig el kell fogadnod, hogy a dugás és a kialakult gyengédebb érzelmeid miatt ez a barátság már soha nem lesz a régi.

2018. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De én nem akarok vele összejönni. Barátságot szeretnék szex nélkül
2018. aug. 12. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor jon haza?
2018. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hét
2018. aug. 13. 07:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a pasi a példaképem.
2019. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!