Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezért megharagu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért megharagudott rám az egyik barátom?

Figyelt kérdés

Neki évekkel ezelőtt volt egy párkapcsolata, nagyon sokat jelentett neki a lány, de egy másik pasiért elhagyta őt. Ez a másik pasi rendőrként dolgozik. Azóta ő utál minden rendőrt, megjegyzéseket tesz rájuk, fújjog, stb. jó, elhiszem, hogy fájó pont volt neki, úgyhogy hagyom had mondja a magáét.

És nekem mostanában alakulóban van valami egy sráccal, aki történetesen rendőr. És úgy gondolom vele képes lennék elképzelni egy komolyabb kapcsolatot. Ezt nagy vidáman meséltem neki egyik nap, és mikor megtudta, hogy rendőr a srác, teljesen felháborodott, hogy hogy képzelem ezt, mikor tudom mit tett anno az a rendőr srác a kapcsolatával, elárultam őt, nekem a f*asz fontosabb, mint ő, meg minden. Azóta szóba se áll velem.


Szerintetek én tényleg elárultam őt ezzel? Vagy ti is megharagudtatok volna? Nem akartam őt megbántani, eszembe se jutott, hogy így fog reagálni.



2015. jún. 4. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig szereti,és ezért fáj neki. Ez van. minden ilyet személyes sértésnek vesz. Én meg azóta utálom a Péter nevet. :(
2015. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon hülye a barátod, teljesen értelmetlen ez a felfogás. Utálja azt az adott személyt, meg mindenkit, aki lenyúlja más párját, de mi köze van ennek egy egész szakmához? Mit tett vele az a több ezer másik ember, akinek történetesen pont ugyanez a munkája? Én nem barátkoznék ilyen felfogású emberrel, főleg ha évek óta ezt fújja.
2015. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy teljesen agyára ment ez a régi csalódás és a sérelmek,vagy nem csak barát vagy számára,esetleg mindkettő.
2015. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem normális, de valahol meg tudom érteni...
2015. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, hogy nem csak barátként gondol rád, és te vagy a második nő, akit elvesz tőle egy "rendőr".. A logikája egyébként nagyon buta, ennyi erővel az összes barna hajú, egyenruhás vagy vagy érettségizett pasit is utálhatná, ha az mind jellemző volt arra a rendőrre. Nagyon éretlenül viselkedik, semmiképp nem neki van igaza, és ha ő nem hajlandó nyitni feléd a "békülésre", akkor tényleg jobb neked nélküle. Hihetetlen, hogy neki fontosabb egy ilyen kaliberű dolog, mint a barátságotok.
2015. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Évek óta ismerem, már három éve vége annak a kapcsolatának, azóta komolyabb nem is volt neki, nekem se volt évekig kapcsolatom, akkor meg miért nem mondta meg, ha esetleg többet érzett? Honnan szoptam volna ki, a kisujjamból? Vagy azt várta majd a végtelenségig várok rá?
2015. jún. 4. 21:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Oké, nem áll szóba veled. Ez egy ilyen idióta esetében inkább pozitívum, nem?
2015. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most akkor tulajdonképpen mi is a baja? Az, hogy nem segítesz neki haragudni a rendőrökre, vagy az, hogy többet remélt tőled?
2015. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ő azóta se keresett, én meg biztos, hogy nem fogok bocsánatot kérni. Az ajtóm továbbra is nyitva áll előtte, ha meggondolja magát, de szerintem nem nekem kéne most utána mennem. Vagy de?
2015. jún. 7. 18:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne te menj utána! Azzal csak aláírod, hogy neki igaza van, és jogosan utálkozik az összes létező rendőrre.
2015. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!