Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nagyon megharagudo...

Szerintetek nagyon megharagudott a barátnőm? Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Valamivel több mint egy éve ismerjük egymást és mivel nagyon hamar összebarátkoztunk,nekem pár hét után elmondta,hogy a nőket szereti,de más nem tudja a munkahelyünkön.Ezzel nem is volt bajom,nem ez a lényeg,hanem hogy a múlt héten ez kiderült,de én nem említettem a többieknek hogy már rég tudom és nem zavar,hanem úgy tettem mintha én is meglepődnék és a többséghez húzódtam,aznap nem is szóltam hozzá.Tudom,hogy ki kellett volna állnom mellette,de nem mertem.Aznap este el találkozni készültünk,de ő csak egy SMS-t küldött,hogy nem tud jönni.Azóta nem beszéltünk,ő nem szól,én meg nem tudom,hogy mit mondjak neki.:-(

2016. dec. 20. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd: "múlt héten ez kiderült"

Soha nem értettem azokat az embereket, akiknek valami óriási belső titkuk van, de ha egy módjuk van rá, azt azonnal elfecsegik. Most nem arra gondoltam, hogy pont neked, mert te nem mondtad másnak, de ha mégis kiderült, akkor a barátnőd saját maga mondta nyilván másnak is, meg talán harmadiknak is. Miért kell csodálkozni akkor azon, hogy lassan több ember tudja, mint aki nem?

Más kérdés a te reakciód, ha tényleg olyan nagy barátnők vagytok, akkor illett volna nem "megtagadni" őt, ezen felül meg minimum melléd állni, úgyhogy az egészben végül is te vagy érthetetlen számomra.

2016. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki ferde szemmel nézett/néz rá, tulajdonképpen ki lett közösítve szegény,én meg féltem,hogy velem is ez lesz ha mellé állok:( Tudom,hogy bocsánatot kellene kérnem,de nem tudom mit mondjak neki,valószínüleg nagyon haragszik,többször lett volna alkalmunk kettesben beszélni,de akkor sem szólt semmit :(
2016. dec. 20. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem valami diákmunka, kinőhettél volna már ebből.
2016. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene kiengesztelni? Nem követtél el semmit.
2016. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!