Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítség! Hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan tudnék valamit tenni hogy újra együtt legyek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónapja szakított velem a baràtnőm, de màr előtte is rengeteget veszekedtünk szakítottunk, màr règ külön költözött! Az a baj hogy ő ilyen àlom vilàgban èl hogy ő tökèletes neki mindent el kell nèzni,stb de a màsik nem hibàzhat mèg egy picit sem mert a bolhàból elefántot csinàl meg szakít!Mindig azon alapult hogy hogy könyörgök neki meg pitizek neki ès annàl jobban csinàlta mintha èlveznè hogy szenvedek meg ki kèszülök!Haverom is èszre vette hogy fent volt tàrs keresőn mutattam neki azt is le tagadta hogy biztos valaki fel rakta meg kamu facebookja volt! Èn ha rosszat csinàltam bennem ott volt a bűntudat meg a jovàtètel meg a bànkódás magam hibàztatása, de belőle ez hiányzik! Ilyen bosszú àlló! De èn a hibàival együtt szerettem és nagyon ragaszkodom hozzà! Mert tudott aranyos is lenni meg gondoskodó meg jó nő Legutolsó össze veszés úgy volt hogy fel hívtam este ès ilyen flegma volt a telefonba... le raktam, nem is hívtam màsnap de ő sem! Ott volt bennem ez a nekeresd ès majd ő neki hiànyzok! 5 nap utàn fel hívtam és az mondta vège meg neki jobb egyedül mint velem stb! Azóta meg fent van minden társ keresőn meg facebookon ott kínàltatja magàt! Èn meg ebbe bele pusztulok. Legutóbb is nagy nehezen fel vette a telefont jól össze vesztünk ès mondta majd most is talàlkozik valakivel meg lehet le is fekszenek. Meg lehet neki 700 is...! Kértem tőle hogy ne tegye meg bàrmit meg teszek amit kèr, meg mondtam neki hogy ez nekem nagyon fàj! Azt mondta volt sok esèlyem de mindig ide jukadtunk... meg csúnyàn beszèltem vele...! De nem érti meg hogy azért mert hogy nekem is vannak érzèseim! Meg forgatta bennem a nagy kèst meg zsarolt érzelmileg és ez így ki tört! De ő ezt nem tudja meg èrteni, nem tudja a másik helyèbe bele gondolni magát! Nincs szègyen èrzete nincs bűntudata csak a másik hibàztatàsa... ő meg a tökèletes! Szerintem nagy vissza húzó erő a rengeteg pali a tàrskeresőn azok friss meg újjak meg van mit rajtuk meg ismerni meg bók ezrei! Könyörögtem hogy gondolkodjon el rajtam de azt mondta hogy szeret de màr ezt el döntötte hogy vège! Meg eddig kelett volna nem èltem vele...! Meg mondom őszintèn az utóbbi időbe tènyleg nem mert szét rombolt ès úgy voltam vele hogy kevesebb figyelmet kap hàtha majd akkor ő is jobban ragaszkodik hozzàm hogy fèl hogy el veszít! Hàt a visszàja sűlt el! Valami ötlet? Én 28 èves vagyok ő 37.

#szakítás #Baràtnő visszaszerzès
2018. aug. 16. 07:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Holt zicher, hogy valami akkor övön alulit adtál a kis nőnek, hogy az padlót fogott-de nem ám kicsit.


Erről bezzeg elfelejtkeztél írni.


Ugyanis kivétel nélkül akkor viselkednek igy a nők egy férfival, mint ahogy te írod.

2018. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
D. Brasco! Mire legyen? Porig rombolta az egòmat hogy semmit nem érek hogy ennyire voltam neki fontos hogy ilyen hamar lapátra tett meg ki tudja miket csinàl. Így aztán lehet önbecsülés!
2018. aug. 16. 09:38
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező, teljesen fölösleges tovább sorolnod miket tett, mert csak magadat járatod vele még inkább le. Üvöltözik, meg segítségért kiabál az utcán, jelenetet rendez? Ne már. Te meg itt vergődsz még mindig, hogy de hát mégis milyen cuki és kedves is tud lenni a közel 40 éves, láthatóan idegbeteg, sunyi, érzelmi manipulátor roma exed? Nézd, szidhatod, de ha ezek után futsz utána, te is legalább annyira vagy elmebeteg, mint ő. Lehet, hogy azt gondolod személyiség zavaros, de ha továbbra is üldözöd és azon kattogsz kivel ismerkedik éppen, a helyett, hogy pezsgőt bontanál, hogy megszabadultál tőle, akkor sanszosan annyira nyomorult vagy te magad is, hogy rajta kívül a kutyának nem kellesz, vagy a zárt-osztályon van neked is a helyed. Engedd ezt el, mert olvasni is egyre kínosabb, ahogy egyre több részletet leírsz erről a kapcsolatnak csúfolt elmebajról, amiben vergődtetek.
2018. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Ti balhéztatok Pesten, a XIII. kerületben az egyik éjjel? :D Mert ha ti voltatok, akkor most mondom, hogy sajnállak :( :D


Ha nem, akkor is de igazából mindegy is. Engedd el, fiatal vagy, pont a legjobb korban, ne fuss olyan után aki idegileg fog tönkre tenni.

2018. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem nem mi balhèztunk! 1 hónapja nem láttam. Telefonba szakított, azóta azt sem veszi fel! Nèha vàlaszol a sok sms-re de elutasít mindig! Szerintem már van valami kialakulóban...! Csak nincs benne gerinc őszinte lenni csak hibàztatni. Csak mondom hátha valaki tapasztaltabb ès tud valami jó be vàlt trükköt hogy mit lehetne tenni! Tudom hogy szenvednék, de mèg mindig jobb lenne vele lenni mert szeretem.
2018. aug. 16. 17:28
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

Előző voltam: ennek örülök. Mármint, hogy nem ti balhéztatok mert annak rendőrségi ügy lett a vége :D


Trükk? Első barátnő ő? Mert ne vedd bántásnak, de picit túlzóan próbálsz valakihez ragaszkodni miközben (rajtad kívül) mindenki érzi, hogy a létező legrosszabb típussal akadtál össze. Engedd el, de tényleg... 28 évesen a legjobb korban vagy, másik meg úgy is lesz még. Talán még normálisabb ;) Nekem a trükköm az lenne, hogy fogok egy pillanatot és leteszem a telefont. Nem írok többet, törlöm a számát, törlöm minden ismeretségem vele. Részben mert visszajönni már nem fog, részben mert férfi vagyok. Drukkolok!

2018. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Ma reggel hajnalban màr nem bírtam tovább ès oda mentem ahol lakik! Ki is jött a lakàsból időben, egyedül ès nem palival! De mentem mögötte ès olvasgatta a telefonját ès hàtra nèzett ès meg ilyett hogy ott àllok mögötte! Kèrtem hogy ne rendezzen jelenetet meg semmi hogy beszèljúk már meg...! Azt mondta hogy megy a busza mennie kell dolgozni...! El kisértem a megàllóig, mondtam hogy úgy lesz minden ahogy akarja... de nem nèzett a szemembe egyszer sem nèzett ràm. Mondom legalàbb nézz a szemembe.Azt mondta àt gondolja pár napot adjak, mondom 1 hónapja várok... meg így el sem gondolkozol rajtam most is a palik sms-it olvasod! Azt mondja tmobil küldött neki! Mondom ja sziveket...! Láttam mögötte voltam! Jött a busza adott egy szàjra puszit ès ott hagyott azt mondta gondolkozik! De mondom így nem tudsz mert irogatnak neked ès nem is gondolsz ràm. Kérdeztem eszedbe szoktam jutni? Azt mondja néha de ő el döntötte hogy vège! Szerintem csak le akart ràzni ezzel! Szerintetek is?
2018. aug. 17. 09:30
 18/32 A kérdező kommentje:
Második komoly barátnő!
2018. aug. 17. 09:33
 19/32 anonim ***** válasza:
41%

17 Még nincs minden veszve neked szerintem. De ha továbbra is nyomod a féltékenységi szövegeidet és jeleneteidet, akkor el fogod ezt a kisnőt veszíteni.


Nekem elég lenne egy ilyen beszólásod: hogy biztos a palijaid irkáltak, és úgy kiosztottalak volna, hogy a fal adja a másikatg, és a büdös életbe nem álltam volna szóba veled.


Szóval kapd össze magad kisöreg, ha kell neked ez a nő, és viselkedj férfi módra, vagy kérdezz meg egy olyan faszit aki valóban férfi, hogy hogy kell viselkedni egy nővel.


Szeresd ezt a kis nőtm, és ne rajta verd le a kissébbségi, birtokló komplexusait tömkelegét.


50% esélyed van. Ha tovább folytatod a beszólógatásaidat -1000%-od lesz.

2018. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
De ha ez az igazsàg hogy irogatnak neki csomóan ès le tagadja mert nincs benne annyi gerinc felèm hogy el mondja. Mert le nyelnèm meg meg bocsàjtanèk. Nem èrdekelne hogy fent van tàrskeresőn meg eddig kivel mit beszèlgetett, csak így túl sok a rivàlis ès le kötik a figyelmèt hogy eszèbe is jussak neki...! Volt egy komment amibe írta valaki hogy sunyi. Hàt tènyleg az mert akkor nem lenne velem ilyen hideg ès nekem vàlaszolna nem màsoknak!
2018. aug. 17. 09:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!