Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Páromra már régóta féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromra már régóta féltékeny voltam. Ezért szakítottunk. Ő 3 nap múlva le is feküdt mással. Ezt közölte is velem. Előadta mennyire bánja és mialatt szeretkeztek állandóan engem látott és csak rám gondolt és, hogy mennyire szeret még. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy visszafogadd. Hihetetlen mennyien megalázkodnak...
2018. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem csalt meg, hiszen szakítottatok, szingli volt. Még ha nem is rád gondolt volna közben, mi lett volna a baj? Nem értem a problémádat. Azt tedd, amit tenni akarsz.
2018. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha igazán szeretett volna akkor nem tudott volna 3 nap múlva mással lefeküdni. Vagy nem jól gondolom ?
2018. aug. 23. 09:09
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Jó gondolod.
2018. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így érzem. Most kavarog a fejében minden, de egy két hét alatt elfogadja, hogy vége és már nem is fogok neki annyira hiányozni.
2018. aug. 23. 09:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Hisz ott az új kapcsolata.
2018. aug. 23. 09:23
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem aki féltékenykedik, az azt is megérdemli, ha megcsalják. Ettól függetlenül vissza ne fogadd, így talán talál valakit, aki nem teszi pokollá az életét.
2018. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abban nem értek egyet veled, aki féltékenykedik az meg is érdemelje, hogy megcsalják. Viszont a mi esetünkben valóban a szakítás a helyes megoldás. Én nem fog őt kínozni a féltékenykedésemmel és én sem szenvedek többet ebben a betegségben.
2018. aug. 24. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!