Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van, hogy későn ébredsz rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Supermancsa kérdése:

Van, hogy későn ébredsz rá, hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt,eljegyzés stb.; nagyon szerettük egymást, rengeteg nehézséggel küzdöttünk meg együtt, de túlságosan kisajátító volt, amit egy idő után nem tudtam tolerálni és szakítottunk. Szakítás után vagy 9 hónapig próbálkoztunk,megbeszéltük, hogy változtatunk, de mivel bizalomvesztett voltam, sosem tudtam elengedni magam és csak depiztem, végül besokalltam, és kértem, hogy többet ne keressen. Megpróbáltam túllépni és lett is új kapcsolatom, de végig Ő hiányzott. Az új kapcsolatomat lezártam, mert tudtam, hogy nem fair vele szemben, hogy én még mindig az előző után vágyakozom és nem tudom maximálisan beleadni magam.Közben az exemnek is lett új kapcsolata, mostanában elkezdtünk újra beszélgetni, ami még jobban felkavart. Nagyon sok sérelem van benne, hogy ennyiszer kitáncoltam a kapcsolatból, meg hogy volt valakim a szakításunk után. Tudom, mert érezteti, hogy sosem leszek számára közömbös, de túlságosan sértett. Szerintetek van még esélyünk? Sosem találkoztam Nála különlegesebb emberrel, úgy érzem, hogy előtte teljesen önmagam lehettem, és sajnos későn ébredtem rá, hogy mekkora kincs volt a kezemben, de akkor nem tudtam a félelmeim miatt beleadni magam a kapcsolatba igazán. Volt közületek valaki hasonló helyzetben?

2018. aug. 29. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem, ha akkor nem szeretted, hogy kisajátít, ez később is előjönne, mint probléma. És lényegében ugyan ott lennél, ahol voltál.

Ő sem biztos, hogy a sok "kitáncolásod" végett újra akarna tőled valamit is. Inkább keress valakit, akit tudsz szeretni, őt meg hagyd élni.

2018. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnalom. Az ember nem tudja , mindig utólag . Pont mert nincs tapasztalata

Mit lehet tenni ? Muszaj elmondd neki , mit erzel . Hatha neki is hianyzol

Sok ferfi nem tudja tùltenni magat az ilyesmin , hogy volt mas pasi

Ha ki is bekultök , az lehet csak idöleges lesz, bosszút fog allni rajtad , mikor azt hiszed , minden elsimult . Fuvel faval megcsal es megmondja, hogy te is voltal massal

De hatha olyan szerelmes , hogy megbocsajt

2018. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el neki , mindig benned lesz , hogy nem ha elmondod , maskepp alakul
2018. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő lett volna az igazi, nem jöttél volna össze mással a szakítás után mindjárt, meg eleve. Ne mondd, hogy felejteni akartál, ez nem érv. Én nem jönnék össze már újra veled, ha akkor nem kellettem, már azután se kelljek. Nem taliztál nála különlegesebb emberrel, de azért mással hemperegtél vigasztalódásképpen...
2018. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudnék összejönni olyan exemmel, akivel egyszer együtt voltunk, aztán szét mentünk, de esetleg évekkel később meg még is mondjuk valamilyen oknál fogva lehetne esélyem.

Undorodnék a gondolattól, hogy azóta kik mentek keresztül rajta.


Bár ennek ellenére, sikerült a múltba ragadnom és szenvedek egy olyan lány végett, aki már soha nem jönne vissza. De ha itt is lenne, nemet mondanék.

2018. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Kisajátított, aztán most túlságosan sértett, stb. Lehengerlő, különleges..

Tipikus nárci. Hagyd békén, ne gondolkozz azon, mi lett volna ha...nem működött, nem véletlenül.

2018. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindkét szakitasomkor jöttem rá, hogy ők voltak az igaziak...megbantam hogy nem értékeltem őket, akkor mikor együtt voltunk. Mikor benne voltam nem tűnt ennyire fontosnak. Szakítás után láttam igazán mi is a helyzet. Mindent megbantam.
2018. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vigasztaljon az a tudat , hogyha igazan szeret megbocsajt

Ha nem tud megbocsajtani , akkor azt jelenti , hogy nem beled volt szerelmes, hanem a tudatba , hogy kisajatitott magának. Az elkepzeleseihez ragaszkodik

2018. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!