Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valakivel történt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel történt már olyan hogy az igazi első szerelme elhagyta és egy idő után az a fél aki szakított újra felkeresett?

Figyelt kérdés
1 hete hogy szakított velem a barátom első szerelem volt mindketten úgy éreztük hogy örökké fog tartani de most valami történt vele elhagyott tudom az okát hogy miért és mondtam is még akkor hogy helyre tudnánk hozni ha akarná ő is de azt válaszolta hogy ő már nem akarja ...nagyon tönkre vagyok nem alszok max. 2-3 órát egész nap sirok és alig eszek úgy érzem hogy meg őrülök a barátaim azt mondják hogy majd ha túl teszem magam rajta akkor egy idő után ő fog jelentkezni hogy megbánta hogy szakított velem
2016. jún. 22. 05:48
 1/3 gumacsek ***** válasza:
100%
Hidd el,ha tényleg szeret/szeretett akkor keresni fog téged.
2016. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog. Jobb, ha nem éled bele magad. Az önáltatás csak elnyújtja a szenvedést. Ennek vége. Mindenki azt hiszi az elsőnél, hogy örökre szól. Aztán az ember megtanulja, hogy semmi nem szól örökre.
2016. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az eszem nekem is azt mondja hogy vége de van olyan érzésem hogy ő ki akarja magát élni mert elsők voltunk egymásnak minden téren 😞
2016. jún. 22. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!