Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy léptetek túl az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy léptetek túl az első nagy/igazi szerelmen?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja lett vége és sokszor érzem úgy hogy túlléptem rajta, de aztán kiderül hogy mégsem. Azért lett vége mert kiszeretett belőlem de én nagyon szeretem még mindig és ha belegondolok hogy hány 10 évet kell leélnem nélküle, az életkedvem is elmegy. Nagyon szerettük egymást és nagyon fáj hogy már nem a szerelmeként tekint rám. Jóban maradtunk de nekem nagyon nehéz. Attól kérdezném, aki volt már ilyen helyzetben, hogy hogyan tudott túllépni?


Aki írná hogy foglaljam le magam: az egész napom ki van töltve, de ha este lefekszem egyből rámtör az érzés hogy hiányzik.


Nem ez volt az első kapcsolatom, de úgy érzem ő a legtökéletesebb férfi nekem, akit valaha találhatok. Minden megvan benne, amit én keresek, és nem tudok szabadulni ettől a gondolattól; hogy mennyire megfelel nekem.


Ismerkedtem már azóta de mindenkit hozzá mérek, levonom hogy nem olyan jó mint ő és tovább állok.


Ha valaki eddig végigolvasta és lenne 1-2 hasznos/kedves szava, azt nagyon megköszönném.


2016. okt. 29. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elfogadni, hogy vége, azt kb. egy hét alatt el tudtam, de elfelejteni szerintem sosem fogom, vagy mindig lesz olyan, hogy beugranak emlékek a kapcsolatból, hogy milyen jó is volt. És sokszor gondolok arra, hogy lehet nem is fogok már olyan lányt találni, aki annyira oda lesz majd értem, és annyira fog szeretni, mint az exem amikor még együtt voltunk.

Mondjuk oylan szinten nincsen gond, hogy mást nem tudnék elképzelni magam mellé, meg alapvetően sok nőben gondolkodom (ez alatt azt értem hogy nem egybe akarok reménytelenül szerelmes lenni, hanem rugalmasan ismerkedni, és az jó ha abból egy valakivel kialakul a dolog. )

2016. okt. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. Majd 3 évbe telt mire teljesen elfelejtettem. Közhely, de:az idő mindenre gyógyír. :) Mostmár tapasztalatból mondhatom. Egyszer túl leszel rajta.
2016. okt. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackSword ***** válasza:

Megromlott a tej, maradhat a hűtőben??? NEM!!! Valami hasonló a helyzet az exekkel is...


Én minden szakitást máshogy dolgoztam fel. Mindnek az volt a lényege, hogy ne legyen az ex a mindennapjaim része... Ahogy édesanyám mindig mondta: "előre is szép a világ"... Ha a múltba temetkezel nem fogod megtudni, meglátni mennyi szép és csodálatos dolog vár még rád...

2016. okt. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éve lett vége 3 év után. A mai napig gondolok rá és hiányzik. Probalom
2016. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elfoglalni magam de este olyan rossz. Próbálj ismerkedni hátha jobb lesz. Kitartás! 21/L
2016. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elrejtetted a választ a leírásodban.

"Azért lett vége mert kiszeretett belőlem"... ebből indulj ki. Evvel segítsd magad. Ő már nem úgy állt hozzád, ahogy azelőtt, már nem tett volna meg érted annyit, mint régen. Részéről elmúlt, ő elengedett már azért, hogy új lapot nyisson. Próbáld így nézni ezt, hogy ezt a kapcsolatot már csak te tartod a víz fölé, ő már elengedte, már elsodródott mellőled valaki más felé. Megéri neked tartani, hogy elfáradj, lelkileg, testileg? Hogy nézd, lásd, hogy már nincs ott melletted, aki eddig ott volt? Szépen lassan, egyre lejjebb engedd a képet és végül engedd el akkor, amikor úgy érzed itt az ideje, hogy tovább ússz te is, hogy egy kicsit élj, tapasztalj... újra találj valakit, akivel megállhatsz egy időre.

2016. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3 év és egy pszichológus segítségével. Szerintem ha büszkeségből nem várok ennyit a pszichológiusig, akkor elég lett volna fél év is.


De ettől még nem felejtettem el, csak már nem hiányzik és nem fáj.

2016. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálkozom.
2016. okt. 29. 10:30
 9/11 Titusztitusz ***** válasza:
Úgy,hogy a későbbiekben találkoztam olyan hölgyekkel,akik "még igazibbak" voltak...És akkor így a "régi nagy szerelem/szerelmek" emléke elhalványult a fejemben...De ADDIG amíg meg nem találtam a "mégigazibb" szerelmet/szerelmeket,addig bizony sokat gondoltam az "elsőre"...Nagyon sokat...
2016. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy idős 97 éves rokonommal beszélgetve, aki régi emlékeit megosztva elmondta, hogy férje gyorsan otthagyta esküvő után (kb. 25 lehetett), és mennyire másként alakult volna az élete, ha pár évvel korábban enged annak a kb. 20 éves srácnak, aki szerelmes volt belé, aki akart nála kezdeményezni, de ő valamiért nem akarta. És hogy bánta szegény 97 éves korában, hogy akkor nem engedett!

Szóval akit szerettél azt sosem fogod elfelejteni. Próbáld meg az új jelöltet nem ehhez a "kedveshez" mérni, hanem add meg neki a bizalmat, hogy ő is lehet ilyen jó és alkalmas.

2016. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!