Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon mit akar (hat) a férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar (hat) a férfi? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Bő egy hónapja elköszöntem egy férfitól (elváltak útjaink). Párkapcsolatnak nem nevezném azt, ami köztünk volt (ráadásul távkapcsolat), viszont az elején eldöntöttük, hogy megpróbáljuk. Elég sok nehézség volt, azok eredményeként döntöttem úgy, hogy elengedem. Tudom magamról, hogy nekem is volt részem abban, hogy így alakult, mindazonáltal a legjobb szándékkal és türelemmel próbáltam pozitív irányba "vinni" a dolgot. Bármennyire is szerettem volna, nem jött össze, és bármennyire rosszul esett neki, én belefáradtam abba, hogy több hónapig adtam bele 100%-ot, mégis teljesen úgy éreztem, hogy egyedül hagyott ebben az egészben.


Az utóbbi egy hónapban elég sok mindent átgondoltam, és úgy döntöttem, hogy próbálok nyitni felé. Nem amiatt, mert "nem jó nekem jelenleg egyedül", hanem mert ő hiányzik számomra. Így hát írtam neki, amire válaszolt, és ezt folytatta több levél - bár olyan témában, amiben a személyem teljesen irreleváns. Ezt egy hét levélváltás után jeleztem neki, hogy nem zavar az ilyen jellegű leveleivel, de én nem emiatt próbáltam nyitni felé. Erre reagált, hogy tudja, legalábbis sejti, és igazából örül a nyitásnak, majd másnap kezdeményezte, hogy beszéljünk. Lehet rosszul tettem és sokan most önzőnek fogtok tartani, de meg írtam neki, hogy örülök a kezdeményezésnek, és a szívem azt súgja, hogy beszéljünk, mindazonáltal egy óriási kérdőjel van bennem,mert nem tudom, ő mit szeretne. Én nem szeretnék hamis illúziót vagy reményt magamnak, így szeretném tudni a választ, még ha az elutasító is. Ez volt pár napja, azóta rádiócsönd van részéről :)


A kérdésem csak annyi, hogy ilyenkor vajon mi járhat a fejében, hogy nem válaszol? Vagy az elutasítást nem tudja hogy adja tudtomra?:) Pedig tudja, hogy nem fogom amiatt utálni, vagy haragudni rá. Egyáltalán várjam a válaszát?



Köszönöm az érdemi hozzászólásokat előre is!


2018. szept. 3. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a fazon semmit, max. legyezed a hiúságát, hogy kotorsz utána, de érzés nincs benne.

Ha egy férfinek te kellesz, az nyomul, azt nem tudod lerázni. Az ír, hív, eléd megy, vagy reggel bekisér a munkába. Tök mindegy mi csak veled lehessen.

2018. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem maga sem tudja mit akar, azért inkább nem válaszol. Adj még pár napot neki, ha nem ír, akkor írhatsz neki újra.
2018. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan veheted visszautasitasnak, foleg, hogy eddig is egyoldaluan csak te tepertel.
2018. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!