Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Neked mennyi időbe tellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mennyi időbe tellett míg el tudtad felejteni a szerelmed?

Figyelt kérdés
Nem 1-2hónapos semmilyen kapcsolatra gondolok!!!
2018. szept. 15. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Nekem volt egy kapcsolatom, csak 1 évig tartott, de minden napi szinten együtt voltunk a lánnyal.

Bár volt előtte "1-2 hónapos" kapcsolatom is, viszont ennek ellenére ez a lány volt aki a legtöbbet jelentette nekem.. tudom, kicsit beteges, de sosem tudtam elfelejteni őt. Elengedni elengedtem már rég; viszont magamba azóta is őrlődök, hogy nem velem van.

Ennek már 4 éve.


Ami fura volt, hogy le voltam nála tiltva, viszont idén januárba, január 2.-án bejelölt. Nem tudtam igazából, hogy mit kellene tennem, visszaigazoltam, de lényegesen semmi nem volt.

Csak arról ecsetelt nagyon, hogy mennyire szereti a volt ex-ex párját.

Meg, hogy nem akar haragban lenni velem.

De igazából nem akartam ezt hallgatni, így 2 nap alatt letiltottam.

2018. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az igazit, nem tudom, tényleg tiszta érzelem. Ezért is kiméltem meg magamtól.

Akik voltak, őket hamar, szerettem őket is valahogy.

2018. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Másfél-két év minimum. Pedig én voltam, akit megcsaltak, s aki szakított velük.
2018. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én pont most vesztettem el,nagyon nehéz és azt hiszem többet nem is ismerkedem mert mindig így járok!
2018. szept. 15. 16:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2018. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy már bocsi, de nagyon gáz vagy; normálisan válaszolok egy kérdésre, erre te meg besértődsz a semmin.

Eléggé gyerekes viselkedésre utal ez az egész.

Megkérdezted a nemem: ok, én vissza írtam, hogy a történethez mi köze van, hogy most férfi vagyok e vagy nő. Nem mindegy, hogy mi vagyok, ha meghallgatlak szívesen? Igazából semmibe veszed azt, hogy írt az ember, és te egyből bunkón letámadod, már kb így, hogy: "Vazze, te most kan vagy vagy nő"...

2018. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Szoktam olvasni férfiként férfiak kiírásait is néha, hogy ők mit rontanak el, vagy hozzám képest nekik milyen életük volt. Ha tudok, adok tanácsot.. nemtől függetlenül.
2018. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 18 év is kevés volt, pedig mindent megpróbáltam...


Ha ő volt számodra az Igazi, soha de soha nem fogod elfelejteni.

2018. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. szept. 15. 19:26
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem mindig minimum egy év, ha nagyon szerelmes voltam.

nekem mindig az volt a kijózanító, hogyha szembesültem vele, hogy tényleg nem akarnak már. az nekem szokott segíteni, mert a reménykedés meg az önvád miatt húzódik el a folyamat.

2018. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!