Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakat miért zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért zavarja, hogyha egy nő bizonyítani akar, hogy olyan dolgokat is meg tud csinálni, amit eredetileg csak a férfiak csináltak?

Figyelt kérdés
Miért baj az, ha egy nőnek nem az a célja,hogy otthon főzicskéljen a konyhában és kiszolgálja a férjét? Hanem merészebb dolgokat is bevállal.
2012. márc. 23. 17:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
te vagy a lány, aki katona akar lenni, ugye?
2012. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mint például?
2012. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Pont az, hogy bizonyítani akar.
2012. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Mert féltékenyek arra,hogy egy nő jobb is lehet náluk.
2012. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem akarok én katona lenni. villamosmérnök akarok és sokan lenéznek.
2012. márc. 23. 17:46
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a legtöbb férfi a kedves, nőies, érzékeny, finom nőket kedveli, ezért nem nézik páran jó szemmel, ha férfiasabb hobbid vagy foglalkozásod van. próbáld megtalálni az arany középutat, nem kell sem törékeny virágszálnak, sem terminátornak lenni, ha mégis, keress olyat, akinek ez imponál.
2012. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17:46.Te biztos csaj vagy.:-)
2012. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát ha azzal a tevékenységgel annyival több pénzt hoz a házhoz amiből a férj naponta el tud menni étterembe, akkor ok. :))))
2012. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem értem miért zavarna bárkit is hogy villamosmérnök akarsz lenni??
2012. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

dilisnyuszi


nem viccből kezdtem el az egyetemet, nem fogok semmilyen arany középutat választani.csak nem értem,hogy miért néznek le, mikor évfolyamban én a legjobbak között vagyok?

2012. márc. 23. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!