Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miután felépült, lecserélt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután felépült, lecserélt, hogyan kell továbblépni?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk, lelkileg, mentálisan nagyon mélyen volt. Emberi kapcsolatai nem voltak, elveszett volt. Rengeteg ráfordított idő után jobban lett. Szinte szó szerint neki éltem. A munkán kívül, az összes szabadidőmet neki, az ő problémáinak szenteltem.

Jobban lett, szép lassan, a meglévők mellé már- már irreális elvárásai lettek. A végén minden rossz volt szerinte, amit csináltam- a munkám, az életem, a családi kapcsolataim. A kezdeti elveszettség átfordult uralkodásba, de azt gondoltam, átmeneti állapot.

Egy veszekedés közben mondtam, hogy elegem van - és ő érzelemmentesen előadta, hogy miért lesz így jobb, hogy én mennyire nem is az ő ligájaban játszom. Meg sem próbalt küzdeni, pedig előtte pár órával előadta a hősszerelmest. Amióta megtörtént, szabadnak érzem magam, mintha hatalmas teher esett volna le a vállamról. Viszont a viselkedése nagyon dühít a mai napig. Igazságtalannak érzem és így nehéz továbblépni.


2018. szept. 20. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy férfi igaz?
2018. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kell egy másik embert találnod aki leural:)
2018. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasonlot eltem at es hasonloan megkonnyebbultem amikor vege lett. Sot 1honap mulva jott mas,akivel ment minden mint a kes a vajban (foleg az elozoekhez kepest). A duh,a szomorusag majd elmulik. Vigasztaljon a tudat h tobb idot nem pazarolsz ra az eletedbol,ezt koszonheted neki. Jobbat erdemelsz es meg is fogod kapni. Aki el tudja igy dobni a masikat az nem is szerette igazan. Szukseged van vkire aki nem szeret ugy mint ahogy te ot?
2018. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki járt már így hogy megkönnyebbült egy kapcsolat után és hogy dühítette azért a szétválás de ez már csak az ego semmi több. Majd lecsillapodik és akkor kereshetsz egy olyan embert aki szeret és megbecsül. 🙂
2018. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pumukli alfahím ***** válasza:
A kérdező,férfi vagy nő?
2018. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatok,és az élet se arról szól ,hogy igazságos.Szerintem itt sokan elmondhatják mennyi mindent tettek a másikért aztán eldobták mint egy koszos rongyot.El kell fogadni .hogy ez néha ilyen,hogy magunkat óvjuk,
2018. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát te nem azért voltál vele, mert neked jó volt vele lenni, csak azért, hogy segíthess neki. Legközelebb olyan kapcsolatban maradj benne, ami neked is jó, nem csak áldozatnak érzed meged.
2018. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért tilos lelkileg sérült emberekkel sajnálatból összekötni az életünket. Segíteni kell őket, persze, de nem párkapcsolaton keresztül.


Ezt én is megjártam és csak magamat okolhatom érte. Olyannal ne köss párkapcsolatot, akin még rengeteget kell javítani. Elmondásod szerint ez egyértelmű volt a kezdetektől.


Javítsa ő saját magát, ez nem a te dolgod (lett volna).


Én nem okolnám az exedet, lehet, hogy ő eleve olyan elvárásokkal rendelkezett, amiknek te nem feleltél meg, de mivel maga alatt volt, jó voltál te is ideig-óráig.


Nem tudsz mást tenni, tovább kell lépned és a továbbiakban csak olyannal kösd össze az életeted, aki az első pillanattól kezdve megfelel neked. Stabilabb, nyugodtabb párkapcsolatra számíthatsz, ha így teszel.

2018. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele hidd el pár hónap és megint visszazuhan abba az állapotba amiből kihúztad majd rájön kit veszített mikor màr késő, lépj tovább keress egy olyat aki értékeli azt a sok jót ami benned van.
2018. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!