Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mit is kéne csinálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit is kéne csinálnom? Továbblépni, vagy várni, vagy mi? Mikor lesz végre könnyebb? (hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval 3 hete az exbarátom több mint 3 év után szakított velem, relatíve hirtelen. Oké, tisztában vagyok vele, hogy voltak problémáink, de én eléggé sokat változtattam, igaz, nem eleget, de egy idő után az is kellett volna, hogy ő is változtasson a dolgokon, hogy én is tovább tudjak fejlődni és javítani a kapcsolatunkon. Ő nem változtatott semmin, mindig mindent csak ígérgetett. Végül ahogy szakított velem, ő akkor "világosodott meg" hogy mennyi mindent elrontott, neki ezekben MINDENKÉPPEN változnia kell, fejlődni akar, mert rájött, hogy így nem lesz soha egy jól működő kapcsolata. Oké, tök jó.

Illetve a szakításnál összevissza beszélt, egyik pillanatban azt mondta, hogy már nem szeret, másik pillanatban már azt magyarázta, hogy nagyon nagyon fogok neki hiányozni, mennyire rossz lesz neki nélkülem, mennyit fog még rám gondolni. Egyik pillanatban azt mondogatja, hogy végleg le akarja zárni, másik pillanatban már azt latolgatta, hogy az is lehet hogy 2-3 hónap múlva visszasírja magát hozzám, ha visszafogadom őt. Meg hogy ő nyitott rá, hogy pár hónap múlva újra beszéljünk és találkozzunk, még "tippeket" is adott hogy ha tényleg vissza akarom őt kapni, akkor miken változtassak még - előtte egy órával pedig azt hajtogatta hogy végleg le akarja zárni az egészet. Egyik pillanatban tökéletesnek mondja az életét, majd fél órával később feldúltan kinyögi, hogy ő csak rendbe szeretné tenni az életét és egyenesbe jönni.

Szóval összevissza beszél, egyik mondatával üti a másikat.


Én nagyon szeretem őt, és borzalmasan hiányzik. DE két dolog váltakozik bennem:

1: tovább kell lépnem, elvégre tudom, hogy mennyi mindent nem jól csinált, hogy hiába kértem, nem változtatott soha a dolgokon. A szeretet nem elég egy kapcsolathoz, tenni is kell érte, ő pedig nem tett értünk, hogy megoldódjon az az egy-két, de visszatérő probléma, hiába kértem nagyon sokszor. Tehát tovább kell lépnem, el kell felejtenem, mit is szeretek benne annyira? Jobb lesz nekem nélküle, jobbat érdemlek nála.

2: hiányzik és vissza akarom szerezni. Sokszor azon kapom magam, hogy róla ábrándozok, arról, hogy pár hónap múlva újra találkozunk és újra kialakul valami köztünk.

Folyamatosan ez a kettő váltakozik bennem. Vannak napok, amikor nagyon jól vagyok, és tényleg úgy érzem, hogy minek nekem ő, találok sokkal jobbat, nem is értem hogy mit szerettem benne, aztán jön a letargia, hogy mennyire hiányzik és vissza akarom kapni.

Ezen tényleg csak az idő segít? Ha még pár hónap múlva is hiányolom, akkor érdemes lenne tényleg felkeresnem őt?

Nem unatkozok, elfoglalom magam, találkozok barátokkal, nem vagyok egyedül, van kivel programot csinálni, tehát nem az egyedülléttől félek, meg mint írtam, tudom én, hogy leszek még szerelmes. De mégis sokszor beleőrülök, ha látom, hogy fent van cseten (a barátaimmal is itt kommunikálok, és kiírja hogy ő is fent van), és nem ír, és én se írok neki, és vajon mi van vele, mit csinál, stb.

Mit kéne tennem?



2018. szept. 5. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

*Illetve a szakításnál összevissza beszélt, egyik pillanatban azt mondta, hogy már nem szeret, másik pillanatban már azt magyarázta, hogy nagyon nagyon fogok neki hiányozni, mennyire rossz lesz neki nélkülem, mennyit fog még rám gondolni.


Be ne dőlj neki. Jellegzetes szinházi előadás szövege a nárcisztikus férfiaknak. Ennek a férfinek te nem kellesz.

2018. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*Mit kéne tennem?


Keress egy normális férfit magadnak, aki téged jobban szeret, mint te őt, és akkor hamarabb túl leszel a gyászidőszakon.

2018. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy a leveledből nem derül ki,az exednek van e valakije. Szerintem egyébként igen,de ezzel nem elkeseríteni akarlak. Ha ő nem keres,akkor sajnos nincs túl sok remény, ezt mint férfi mondom.Mindenképp kezdj el más utakat is keresni.Biztosan ismered azt a számot :A szerelemnek múlnia kell,akkor is ,ha fájnia kell..
2018. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincsen senkije. A kapcsolatunk vége felé is a barátai már akarták volna őt bemutatni csajoknak, de ő akkor is nemet mondott és elküldte őket, és a szakítás után is szó szerint megmondta a barátainak, hogy SEMMILYEN lányt ne hurcoljanak oda neki, ne mutatgassanak be, mert nem érdekli őt senki sem jelenleg, és hagyják békén ezzel, jó darabig nem akar ismerkedni. Ezt így megmondta nekik - ezt biztos forrásból tudom, és azt is, hogy a szakítás óta szinte mindig otthon ül, a 3 hét alatt talán 2x ha kimozdult otthonról.
2018. szept. 5. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy az exed nem tudja mit akar. Ha szeretne igazán, nem akarna megváltoztatni téged, sőt nem szakított volna. Szerintem hagyd, ha akar majd visszatalál hozzád. Pontosan milyen indokkal szakított veled? Nehéz így tanácsot adni, hogy nem tudni a részleteket...
2018. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Furcsa,mert nem hiányzik neki a szex?Valamire akkor is baromira rá lehet kattanva.Nem tudom hová tenni férfiként ezt a hirtelen áttérést a monogám életre.
2018. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem hiányzik neki a szex, hanem ő inkább szeretkezni akar, mint csak szexelni, vagy hogy mondjam. Érzelmek nélkül számára nem az igazi.
2018. szept. 6. 18:35
 8/9 A kérdező kommentje:
De igazából ez nem változtat a lényegen: NEKEM mit kellene tennem? Mindenképp próbáljak továbblépni, és ha lesz valami akkor lesz valami, vagy inkább várjak egy kicsit rá? Elvégre eléggé bizonytalannak látszik, a barátaim is azt mondták, hogy látszik hogy igenis vannak érzései irántam, de inkább próbálja elnyomni őket valamiért, illetve az is látszik a viselkedéséből, hogy ő ezt nem végleg zárta le velem annak ellenére, hogy ezt mondta.
2018. szept. 7. 12:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8 Tovább lépni
2018. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!