Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normalis hogy kb 3 honapra ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy kb 3 honapra ra szakitas utan meg nem tudok tovabblepni?

Figyelt kérdés
Szakitottunk a parommal augusztus elejen kb fel eves kapcsolat volt. Csendesen . Megbeszeltuk hogy nem mukodik kettonk kozott a dolog. O kibekult az exevel. En is tovabb leptem ra 1 honapra ra (addig remenykedtem hogy valtozik es kibekulunk) de 2 het utan aztmondtam nem megy es nem akartam megbanti azt a szemelyt akivel akkor megprobaltam . Most viszont az a problema hogy meg mindig ra gondolok. Amikot ismerkedek egy szemellyel akivel lehetne egy kapcsolat en nem megyek bele egyszeruen. Valami nem enged tovabb lepni. Valaki hasonlot at elt mar ? Hogyan lephetek tovabb? Varnom kell meg?
2017. okt. 15. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked korai volna még egy kapcsolatba beleugrani.Csak annyit tudok javasolni,hogy keress magadnak valami új életcélt,ami teljesen leköt.
2017. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg tudod fogalmazni, hogy mi az ami nem enged továbblépni? Részedről miért nem működött?
2017. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat. Nem tudok tovabblepni, mert az eddig szemelyek akikkel talalkoztam(randiztam) nem voltak oly hatassal ram. A 2 hetes ugy mond 'kapcsolatban', nem ereztem semmi fele vonzalmat.

Nem ereztem hogy tudnam szeretni is barmelyikuket is, hiaba volt kedvesseg, vagy barmilyen szemelyiseg amelyet keresek egy tarsban.

Szoval azert gondolom hogy "Blokkolva" vagyok a multam miadt. Ami eleg aggaszto, mert a magany is nehezkes. Az eletcel megvan. 2 honap alatt szep eredmenyeket ertem el munkateren, de szamomra ez nem egy kompenzacio.

2017. okt. 15. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakítás után idő kell a feldolgozáshoz. Az idő itt másodlagos, és a fél év az nem is kevés. Szerintem próbáld megkeresni azt, hogy mi volt vonzó a fél éves kapcsolatodban. Vagy csak maradj egyedül egy kicsit :)
2017. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! A féléves kapcsolat az elég érdekesen kezdődőtt, pont szakítás után 10 napra ismertem meg a személyt, és megfogott benne az a hasonlóság hogy ő is pont egy szakításon ment keresztűl így egymás támaszává váltunk majd több lett annál, tudom szánalmas helyzet.

Valahogy úgy éreztem megtaláltam benne ami hiányzott az előző kapcsolatomból, a bízalom és a nyílt beszélgetés.

Számomra a nyílt vélemény nagyon fontos, és az öszinteség meg a bízalom , mint mindenkinél szerintem, de az előző kapcsolatom 1 év 3 honapig virágzótt majd 5 honapig hanyatlott és veszekedések sokasága arra a döntésre kényszerített hogy feladjam és lapátra tegyem a személyt. Kezdtem depreszíóba esni, majd vége lett úgy éreztem fellélegeztem így hamar tovább álltam. Az elején minden jó volt de aztán nagyon hamar változtak meg a dolgok, és az érzelmek akár egy lábnyom a parton amit elmos a hullám úgy multak el, és már csak megszokottság volt majd megbeszéltük és eldöntöttük mind kettőnk számára jóbb egymás nélkül. Most ez egy nyomot hagyott bennem, és hiába is mondtam azt jóbb nélküle, de kiderült hogy az elmét nem verhetjük át, és most rágondolok és blokkol ez az egész, még úgy érzem lesz köztünk valami bár ez fogpiszkálokon álló vár, ami instabíl alap. Ezért nehéz tovább lépni mert talán szerintem nem engedtem el őt még, és talán még nem kaptam meg a megfelelő személyt aki ebben segíteni tudna.

2017. okt. 15. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!