Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, viszont sokat segítene, ha itt kapnék tanácsokat/válaszokat. A barátomat (vagyis a volt barátomat) interneten ismertem meg, ő írt rám. Később ebből találkozók lettek, már az első randi után megcsókolt. Mindig, amikor találkoztunk levettem a szavaiból, hogy ő ezt komolyan gondolja. Tényleg azt éreztem, és még most is azt érzem, hogy ő a tökéletes számomra. Két hónapja ismerjük egymást, igazából ez egy egy hónapos kapcsolat volt. Tudom, hogy nem sok idő, de bennem közben kialakult egy olyan mértékű kötődés, hogy most, hogy tegnap szakítottunk, (Nem tudtunk találkozni, viszont nekem elegem lett és leírtam neki facen, hogy nem így képzeltem el egy kapcsolatot, alig tudunk találkozni, viszont nagyon közel vagyunk egymáshoz, azt érzem hogy ez nekem fontosabb. Ő meg erre leírta, hogy nem szerelmes belém, viszont lát ebben lehetőséget, de végig kell gondolnia a dolgot), és lassan egy senkinek érzem magam. Tudom, hogy nem kéne, de folyamatosan arra gondolok, hogy amikor vele voltam, úgy puszilgatott végig hogy semmit nem érzett. És ez nagyon fáj. Leírtam neki egyébként, hogy mivel így érez, nem igazán tudok több reményt fűzni a dologhoz. Egyszer még biztos fogunk találkozni ezt megbeszélni, meg van nála néhány cuccom. Szerintetek mi tévő legyek? Ha azt mondja majd élőben, hogy ő még megszeretné próbálni ezt, mert lehet, hogy belém tudna szeretni, akkor belemenjek? Vagy adjam ki inkább az útját és kíméljem meg magam a felesleges szenvedéstől? És hogyan dolgozzak fel egy ilyen mértékű csalódást? Tudom, hogy hosszú lett, bocsi. Kérlek segítsetek:(

2018. szept. 21. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Az lenne hosszú, ha 2 A4-es méretű lapot teleírtál volna hülyeségekkel. 2 hónap alatt már valamit szerintem kellett volna éreznie. Persze ez kevés idő. Ha szét is mentek, egyszerűen nem lehet annyi emléked vele, hogy évekig szenvedj miatta. Neked kell tudnod, hogy megéri e vele maradnod, megpróbálni. Mert se téged, se őt nem ismerjük.
2018. szept. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Két hónap az semmi.Nem is ismered. Főleg ha még találkozni is csak ritkán tudtatok.

Ne várj rá, csak időpazarlás.

2018. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez az internetes levelezgetés hátulütője, az ember valami defektes agyi állapotban van, leír meggondolatlan dolgokat, aztán meg fogja a fejét, mert visszacsinálni nehéz.

Lehet, rákontrázott avval, hogy nem szerelmes, valamit mondania kellett.

Amúgy nálam is az volt, hogy több hónapig nem nagyon éreztem semmit a barátnőim iránt, de aztán beindult valami.

Ez is az internetes ismerkedés hátránya, az életben a szerelmek úgy alakulnak ki, hogy nézegetik egymást a párocskák, majd lépnek.

Itt a neten meg....hanyatt dobják magukat, mert nem olyannak képzelték el, és mire felépítik önmagukban újra az új képet, az egyik már ki is szeretett a másikból.

Nem kell pontot tenni semmi végére, alakuljatok még, aztán lesz ami lesz.

2018. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Naiv kislány, a "nagy szerelmed" párszor ürített beléd, aztán fontosabb dolgai lettek az életben. Majd legközelebb jobban vigyázol.
2018. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nem feküdtem le vele, de köszi az értelmes, hasznos választ!:)
2018. szept. 21. 08:03
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#3-as gyönyörűen leírta a lényeget. Ennyi.
2018. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyan engedjed el? Makacsul, összeszorított fogakkal. Az elején nehéz lesz, de meg fogja érni, ő nem a te embered.
2018. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyet árulj el: ha tényleg ez a férfi életed nagy szerelme, akkor miért szakítottál? Miért vagy ilyen türelmetlen, miért adod fel ilyen könnyen?
2018. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért szakít mert semmi nem jó neki, s mivel gyerek mindenre az elhagyás a megoldás, aztán a rossz döntése miatt most jajveszékel (szerintem).
2018. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is szakítás után vagyok, mondjuk jóval hosszabb idő után történt meg. Figyu, ha egy kapcsolatban történik egy szakítás, az okkal történik, lehetne gondolkodni azon, hogy mi lenne ha visszapörgetnénk mindent és úgy lenne ahogy régen, de úgy sem lesz működőképes a kapcsolat.

A lényeg, hogy a cuccaidat minél előbb hozd el tőle, hosszadalmasan ne beszélgess vele, mert csak rossz lesz; aztán próbáld elfoglalni magad. Ha érdekel én hogyan csinálom írj üzenetet és leírom szívesen.


De mivel leírás alapján az érzelmeiden kívül semmi más nem tűnik komolynak (beleértve a srác hozzáállását, a kapcsolat milyenségét), nehéz bármit is mondani, hogy mit kellene tenned. Ahogy érzed, csak gondold át alaposan, hogy egyes kimenetelek milyenek lehetnek.

2018. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!