Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el őt?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni, akinek van tapasztalata ebben. Volt egy hosszabb kapcsolatom, ami bár nem volt vitáktól mentes, de olyan igazi "első látásra" szerelem volt és voltak nagyon szép időszakok. A lány elhagyott végül egy harmadikért; pár nap leforgása alatt. Azóta természetesen nem keresem; ő pedig magasról sz@rik a fejemre. Rengeteget hazudott nekem. A folyamat már hónapok óta tart bennem, próbálom elengedi. Nem tudok a rosszra emlékezni, pedig arra kellene és arra, hogy mennyire aljasan viselkedett és mennyire megbántott. Hogyan lehet ezt kezelni (munka, sport, stb megy); igyekszem programokat csinálni, de állandóat ott van a fejemben és a szívem kiszakad a helyéről. Düh, szerelem, csalódottság hármasa dolgozik furcsa mód bennem. Szeretném egy picit meggyorsítani a folyamatot, mert körülbelül hónapok óta nem alszok, vagy felriadok az éjszaka közepén és nem tudok visszaaludni, csak kattog az agyam a megválaszolatlan kérdések miatt. Zenét sem bírok hallgatni, mindenben őt látom még, pedig nem érdemli meg, kicsit sem. Bármilyen épkézláb, építő jellegű tanács segítene. 31/F

2018. ápr. 3. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod elengedni akkor keresd fel! Lehet meg tudjátok beszélni a dolgokat, vagy még mélyebben csalódsz benne (rájösz, hogy tényleg nem ő a nekedvaló lány) és továbblépni is könnyebb lesz! Addig ne hagyd békén, amíg nem válaszol neked.


Őszintén szólva nekem se válik be a "leszarom" stílus, meg a "tereld el a figyelmet másra". Lehet jobb utánamenni a dolgoknak, mert így csak szenved az ember.

2018. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válaszod. Utánamentem már nem is kicsit és akkor is lelázott ocsmány módon; így nem gondolom, hogy egy lépést is tennék felé többé. Másrészt az önbecsülésemet a sárba tiporta teljesen.. Szóval igazából én nem akarok tőle semmit; legyen boldog, csakis felejteni akarok. Gyakorlatom nincs benne; mert még sosem jártam így..
2018. ápr. 3. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Járj el minél töbet emberek közé, ismerkedj újakkal (ff nő mindegy) és hagyd hogy megkedveljenek, ez majd visszahozza az önbizalmad. Az új párod sokkal jobb lesz, mint a másik volt és vele már valószínűbb, hogy az egész életedre tervezhetsz. Szerintem ez nagyon izgalmas, várd te is izgatottan! (or get a dog)
2018. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2018. ápr. 3. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor csak az idő az, ami segíthet. Ha őszintén belegondolsz te sem akarsz olyannal lenni, aki "ocsmány módon lealáz" téged. Valószínűleg túlidealizáltad egy kicsit.


Egyébként, ha még 31 évesen nem volt szerelmi bánatod, akkor éppen időszerű volt. Ezt nem kicseszésből írom, de tapasztalatom szerint később tényleg jobban értékeli az ember, ha valaki igazán jó jön a képbe.

A helyedben most az önismerettel foglalkoznék legtöbbet.

2018. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,


Köszönöm a válaszod Neked is. Nem, nem volt még. Valóban akár hasznos is lehet. Az önbecsülésemet próbálom helyrekalapálni valahogyan.

2018. ápr. 3. 10:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyásznak nézz utána!


Pszichológiailag egy ilyen szakítás is pont ugyanolyan, mintha meghalt volna egy hozzátartozód. Érdemes úgy is tenni, mintha többé nem láthatnád. Tehát le kell tiltani mindenhol, ellehetetleníteni a kapcsolódási pontokat.


Innentől kezdődhet az igazi gyász folyamata. Meg kell gyászolnod ezt a veszteséget!


Nézz utána a gyász folyamatának! 🙂

2018. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)!
2018. ápr. 3. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Legyen onbecsulesed, semmikeppen ne keresd fel tobbet!

Ahogyan irtak is elottem, meg kell gyaszolnod, es tanulni belole, ez is egy lecke volt, es ismerkedj, mozdulj ki, amint jon valaki akivel jol erzed magad el fogod felejteni nagyon hamar!

2018. ápr. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azóta hogy alakult a az életed, sikerült elengedned a lányt? És ha igen mi módon?


Tudom milyen hasonló halyzetben vagyok lassan 8 hónapja, idealizaltam, de lehet nem, nem tudtam mai napig rajonni. 😕

2018. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!