Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy engedjem el? Elmebetegnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el? Elmebetegnek érzem magam.

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt. Én 28 éves vagyok ő 30. Amikor együtt vagyunk érzem, hogy nagyon szeret de amikor külön akkor nem és igazából nagyon keveset vagyunk együtt.(heti 1-2 óra ) Felváltva dolgozunk, beszélni is alig tudunk. Nyár ótalán 2 helyen is dolgozik azóta lett ilyen rossz a helyzet. Nem szamithatok rá, múltheten elajultam és bevittek a kórházba , semmi komoly pszichesen volt az egész meg attól, hogy nem bírok enni mostanában. Felhívtam este 8-kor nem vette fel, írtam neki, hogy mi a helyzet pár mondatot válaszolt, annak is az volt a lényege hogy fáradt. Majd eltűnt és reggel írt, hogy elaludt. Ezidaig azt hittem, hogy én fujom fel a dolgot, hogy csak én érzem azt, hogy nem törődik velem, de azért ez, hogy nyugodtan bealszik miközben a barátnője a korhazban és masnap meg se kérdezte hogy, hogy vagyok.. Az a baj, hogy valami van ami miatt érzem hogy fontos vagyok neki és szeret én sem értem mert ahogy viselkedik velem az nem ezt mutatja. Változtatni sem akar a helyzeten. Nem akar elkoltozni a szuleitol , nem bír levalni róluk emiatt nalam se aludhat mert nem engedik neki. De csak otthon ilyen tutyimutyi az életben ezt senki nem venné eszre rajta. Szóval a problémam hogy nem tudok tovabblepni. Bárhogy próbálom nem megy újra és újra mellette kötök ki. Vele pedig már teljesen elmebeteg vagyok. Szamonkerem, uvoltozok, bőgök, török zúzok és nem bírom leallitani magam. Ez kb két hete kezdődött. Nagyon besokalltam és ha nem vagyunk együtt akkor is úgy érzem hogy meghalok ha igen akkor is..Nagyon durva. Szerintem valami bajom van. Nem vagyok normális. Estem már át szakitason meg keresztulmentem már dolgokon de ilyet még sose éreztem. Mit csináljak? Vannak barataim, dolgozok is. Nem sok szabadidőm van de ez nem segít. Nagyon felek hogy teljesen bekattanok
2017. okt. 19. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen megszabják a szülei mit tegyen? Ez a "nem engedik neki" részen besírtam. Az a helyzet anyukám, hogy ez nem férfi hanem egy töketlen f_sz, csak te kínzod magad ezzel. Vannak olyan emberek akik élvezik ha szenvednek, szerintem te is ebbe a kategóriába tartozol.
2017. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

30 éves férfinak nem engedik a szülei, hogy nálad aludjon??????? WTF

Hagyd ott sürgősen, úristen... :D

2017. okt. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, szerintem se normális dolog. De egyszeruen nem vagyok magamnál. Pedig nagyon jól látom, hogy komoly problémák vannak vele de most eljutottunk oda, hogy napi szinten hordom el minden sz*rnak viszont még mindig nem tudok lépni.
2017. okt. 19. 02:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyszerű. Megmondod, hogy be akarod fejezni ezt a kapcsolatot. Elköszönsz tőle és többet nem beszéltek. Semmi szükséged erre a kapcsolatnak nem nevezhető borzalomra.
2017. okt. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltal,h elettarsa van es azert nem akar tobbet talalkozni,mert igy rafogja,h segit az anyjanak vasarolni vagy ilyesmi.


Sokszor a szulok fedezik a gyerekuket megcsalas eseten.

N

2017. okt. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként neked ebben mi a jó? Nincs logikus magyarázat arra, hogy miért kínlódsz mellette. Kórházba kerülsz és ennyi a reakció? Miből is gondolod, hogy szeret? Mert néha azt mondja? Vicc ez az egész, de meg rohadt nagy madár vagy, ha mellette maradsz. Tedd ki szépen a fenébe, ennél már csak jobb jöhet.
2017. okt. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád, hogy mi a közös jövőképetek?


Hogy fogtok élni 5 év múlva? 10 év múlva?

2017. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kapcsolatra max. gerlefingból építhetsz valamit, oly gyenge lábakon áll. A helyedben nem félnék lépni, mert szerintem téged csak az tart vissza, hogy kilépj ebből.
2017. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor fogsz teljesen bekattanni, ha nem hagyod el ezt a hulladékot. Nem tűnt fel, hogy egyáltalán nem szeret és nem tisztel? Mert a tetteiből teljesen világos, mennyire nem érdekled.


Maradjon csak anyuci mellett óriáscsecsemőként, te pedig szedd össze magad és lépj, távolítsd el nyomtalanul az életedből. Ő kb azt is leszarná, ha meghalnál, a kórházas sztoriból tök világos mennyire nem rédekled, te meg még itt dilemmázol? Akármennyire is azt hiszed, hogy itt a világ vége, szedd elő az önuralmad és pár héten belül jobban fogod magad érezni.

2017. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszegetni, ha szeret változtat mindenen.

Pl. Össze költözés és kevesebb munka , több idő a kapcsolatra.

2017. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!