Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után állandóan fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után állandóan fent van. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan online van. Még a munkahelyén is ahol tudom, hogy ideje sincs használni a telefont. Eddig mobilnete sem volt. Állítólag csak azért volt fent mindig, hogy velem beszéljen. Barátai nincsenek és ez volt az egyetlen kapcsolata velem pedig már 30 éves (2 evet jartunk). Valoszinuelg nem volt biztos a donteseben, de nekem már elegem lett,hogy szórakozik meg nem tudja mit akar. Most ez valami játék része?

Tudom, hogy nem kéne nezegetnem. Én se vagyok túl rajta.


2018. szept. 22. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem is ír, se semmi, akkor milyen játék része lenne? Te bámulod beteges módon h épp online-e. Na ez a félelmetes.
2018. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert ő a fejébe vette, hogy ha fent vagyok tuti beszélgetek valakivel (én többet vagyok online). És mindig hangoztatta, hogy ő csak beszélgetni jön fel es mondjuk igy akar idegesiteni.

Ő is nézi, hogy mikor vagyok fent mert szoktam látni messengeren a karikát a kamera fölött, ugye ami azt jelzi, hogy épp nézi a chat ablakot

2018. szept. 22. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

..lyézus erelye..

#deígy

2018. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Volt egy ilyan "haverom" még a régi időkben, aki állandóan a csajokat hajtotta és sokat volt fenn MSN-en. Aztán lett egy másfél éves komoly kapcsolata. Többet soha nem volt fenn MSN-en, egy év alatt volt fenn kb 2-szer. Oké, volt fenn, csak rejtve. Amikor vége lett, akkor megint fenn volt mindig MSN-en, mert megint elkezdte hajtani a csajokat. Mondta is szakítás után kb 1 hónappal, hogy már 10 nővel kavart azóta. Az exed is a csajokat hajtja, azért van fenn!
2018. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez a FELNŐTT kategória. Felnőtt emberek értelmesen megbeszélik egymással, ki mit szeretne.
2018. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem teged akar idegesiteni.

Feltehetoen massal ismerledik.

2018. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon antiszociális, baráti sincsenek egyáltalán nem csajozós. Nem is volt kapcsolata eddig se. Nem tudom elképzelni...utálja az egész világot. De nekem meg így ne uzengessen akkor mondja meg mit akar vagy mi van
2018. szept. 22. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Megfigyel téged, minden órába megnézi az adatlapod fb-on viberen, hogy mikor voltál elérhető stb. Szeret nyugi.
2018. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!