Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott, mert félt, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, mert félt, hogy én fogom. Most mit csináljak? Az ilyen ember tényleg jobban érzi magát így vagy vissza fog jönni?

Figyelt kérdés

A párom nagyon önbizalomhiányos, osszessegeben nagyon jó volt a kapcsolatunk, de ő azt mondja,hogy végig szenvedett a feltekenysegtol és nem volt egy nyugodt pillanata se mellettem. A végén kezdtünk el veszekedni, mert már annyira feltekeny volt, hogy mindenen kiakadt és nehezen tudtam kezelni, de igyekeztem. Amikor nyugodt volt továbbra is minden tökéletes volt. Voltak nyilván hibái ahogy nekem is, ezeket mindig nyíltan megbeszeltem vele, ha valami probléma volt,ahogy ő is velem. Aztán mostanában nagyon ki volt már borulva, az utolsó talakozasunkkor annyira, hogy hozzám se ért, minden baja volt és azt mondta, hogy neki ez nem megy, szerinte nem szeretem,ő képtelen megnyugodni, nem bízik bennem (mert szoktam találkozni a baratnoimmel, ő meg soha senkivel). És azóta nem keres, egyszer kerestem azt mondta, hogy nem akar tovább bántani már engem. Nem normális, elege van és nem akar velem lenni. Nincs jobban, hallom vissza másoktól akik látják minden nap, hogy szörnyen kivan, de ha megkeresnem most csak ellokne. Tény,hogy nem vagyunk egy sulycsoport mert ez a srác tényleg otthonulos és nincs senkije, sokat bantották a külseje miatt stb. De én szeretem és elfogadtam így és én most is szeretnék vele lenni és bizonyitani neki. Én tarsasagibb ember vagyok, de azért nem annyira nagyon, tehát tényleg annyi,hogy neha talalkozok a baratnoimmel. Szoktak nekem udvarolni, szepnek tartanak, de ez engem egyáltalán nem érdekel.

Szerintetek at fogja ezt meg gondolni a párom? Vagy képes az ilyen ember végleg elmenni mikor tudja valahol belül, hogy szeretem.


2018. szept. 22. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Nincs ebben semmi hókuszpòkusz. Nem szeret már és elhagyott. Miért kéne neked egy féltékeny, labilis, hűtlen ember?
2018. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ugyanilyen vagyok sajnos, csak nőben. Ha rámjön a féltékenység, úgy érzem értéktelen vagyok, mindenki jobb valamibem nálam, én csak egy pótlék vagyok. Pedig nagyon jól tudom az eszemmel, hogy ennek reális alapja nincs. Most próbalok "gyógyulni", mert nem akarom az egyébként nagyon jó kapcsolatomat tönkretenni. Az segít a leginkább, hogy a barátom elmondja sokszor, hogy nagyon szeret, és azt is, hogy miben jelentek különöst a számára. És azt, hogy örökre tervez velem. Ezek segitenek, amellett, hogy az öleléséből is érzem, mennyire szeret. Eközben én is gyógyulok, és növekszik a bizalmam -magamban és benne.
2018. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, meg tudom őt érteni, vannak hasonló érzéseim, csak jobban kontrollálom őket (most már). Nem, nem jobb neki egyedül. Lehet, az segítene/segíthetett volna valamit a helyzeten, ha vinnéd/vitted volna magaddal ide-oda, illetve az, amit a #2-es is elmondott.
2018. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is önféltésből hajított el valaki. És ez borzasztó, mert hiába érzem azt, hogy egész életemben őt kerestem, annyira féltette saját magát, hogy inkább lezárta az egészet. Hasonló hozzám, ezért attól félek, soha többé nem fog megkeresni.
2018. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!