Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy hódítsam vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam vissza a volt páromat?

Figyelt kérdés

5évvel ezelött ismertük meg egymást,1 évig voltunk együtt. A szakításom oka,a túlzásba vitt féltékenykedése volt,alaptalanul,és ez szőtte a további problémákat.


Nekem azóta volt 2x2 éves kapcsolatom.

Jelenleg egyedül vagyok.

Egy napon,úgy 2 hónappal ezelött,elkezdett egyre többet a gondolataimban járni,(nevezzük) "L".

Csak eszembe jutott,nem probáltam meg felkeresi. Aztán egyre többet,többet járt,vegül úgy döntőttem megkeresem a világhálón,de nem jártam sikerrel,mert nem lehetett neki üzenetet küldeni.

Többször probálkoztam és egyszer csak sikerült üzennem.


Elkezdtünk beszélgetni,és mondta hogy rengetegszer probált megkeresni,de ő sem tudott nekem írni.(nagyon régen le tiltottam,de azóta visszaállítottam).


Elkezdtünk beszélgetni,végül megkérdezte találkozunk-e?!


Találkoztunk. Leültünk a parkban és beszélgettünk. Úgy 2 és fél órát töltöttünk együtt. Izzott a levegő,éreztem,hogy újra tudnék az élete része lenni,szeretni őt. Sokat változott.


Amióta külön vagyunk,van egy 5 éves kapcsolata.

Azt állítja róla, hogy jelenleg minden a legnagyobb rendben van de eleinte rengeteg gond volt.

Én örülök hogy ha boldog vele,nem akarok rosszat a kapcsolatának.

Ezzel szemben,mégis úgy érzem,akarom őt.

(Világ életemben másokkal foglalkoztam,magamat hagytam az utolsó helyen,és most úgy érzem, én vagyok az első,magamat kell előtérbe helyezni).


Miért találkozott velem,ha minden rendben velük?


Korábban miért akart megkeresni,és miért jártam én is a fejében a hetekben?


A találkán nem történt semmi,nem akartam,hogy olyat tegyen amit megbán.

Nem akartam,hogy csak egy éjszaka legyen vagy egy pillanatnyi hevesség.


Búcsúzásnál kértem hogy öleljen meg,és nagyon jól esett.

Éreztem hogy neki is,és hogy kívánjuk egymást.

Elköszöntem egy nyakra puszival,és a kezünk érintése csak úgy távolodott egymástól.


Késöbb írt,hogy mikor találkozunk legközelebb?

(ez még sajnos nem jött el)


Azóta többször írt,hogy kíván,hogy összezavartam,hogy örült hogy látott, hogy beszéltünk újra,de másrészről mégsem örül,mert régen szerelmes volt belém,szakítottam vele,de most van egy 5éves kapcsolata...


Célozgatott a testi kontaktusra,de én nem csak egy éjjelt szeretnék,hanem többet,és annál is többet.


Nem tudom hogy ő egy éjszakát akar,szerintem igen...


De miért tenné tönkre a kapcsolatát egy alkalomért?!


Én most nem keresem,azt akarom,hogy ő akarjon.


Nem akarom tönkre tenni sem a jólműködő kapcsolatát,de ha nem is annyira jó az a kapcsolat.... Nem érezném rosszul magam,ha vége lenne nekik.


Mikor mi összejöttünk,miattam hagyta el a volt barátnőjét régen.


Abban is biztos vagyok, hogy megcsalná velem a jelenlegit,ha én kezdeményeznék,de én nem fogok.

Amit nem akarok,csak ha engem választana.


Sokan mondják hogy csak a kápi jó felmelegítve,de én nem hiszem ezt.

Ezt azért mondja mindenki,mert valaki kitalált és ezért mindenki ezt mondja. Hallottam már olyanról hogy egy pár szétment,x év múlva újra egymásra találtak és a mai napig boldogok.

Csak a megfelelő időben kell találkozni.


Azért írtam ide,hogy idegenek tanácsát kérjem.

Barátokén túl vagyok.

Mit tegyek? Hogy hódítsam vissza?


Köszönöm.


"T"/25


2018. szept. 24. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Valaki írja már le 2 mondatban, légyszi, hogy mi mindent hordott itt össze a kérdező 85574 soron keresztül!

Köszi

2018. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Ez akkora kamu, mint a ház:DD


Elég ha valaki figyelmesen végig olvassa, és egyből rá lehet lelni a banánka héjadra:D


Legközelebb okosabb legyél:D

2018. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem,mit nem lehet érteni kérdésemben,és a törtánetemben?


Nem igazán értem,mire írodott a "kamu" szó?

2018. szept. 24. 14:25
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

Olvasgasd, és rá fogsz jönni, hol a hiba:D


Sosem értettem a kamuzókat, hogy miért teszik ezt. Miért nem lehet normális valós dolgokról kérdéseket kiírni..?

2018. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hála az égnek nem az excsajom vagy. általában azért olvasom el ezeket, hogy felkészüljek a legrosszabbra, ha az exnőm gykra tolná fel azt a potrohos pitsáját.
2018. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nincs hiba az írásomban,sem hazugság.

Egy kétségbe esett lány vagyok,aki újra érez a volt szerelme miatt,de ő párban él. Nem tudom ebben mi a kamu...

Köszönöm az alázást.

2018. szept. 24. 14:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem baj van veled is, meg a csávóval is. Jöjjetek össze, én azt mondom, segítve ezzel a normális emberek normális párjának megtalálását. Köszi előre is!
2018. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bence_ ***** válasza:

Férfi hódít a NŐ Csábít!

Ezt tartsd észben!

Ő azt fogja tenni ami neki jó, lezárja, megcsalja, akármi.

Saját maga miatt tesz bármit avval a kapcsolattal.

Ha szeretnél vele lenni akkor rebesegesd a szempillád, ha meg akar hódítani akkor majd lép!

2018. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézd. Van egy állítólag jól működő kapcsolata a pasinak. Mégis más nővel flörtöl. Miért kell neked egy ilyen megbízhatatlan alak?
2018. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9es! Igazad van! Értem amit írsz!

Miért?

Sosem jutott eszembe,hogy egy volt barátomat is megkeressem. Őt valamiért még is akartam. Miért? Nem tudom. ..


Gondolhatom,hogy ennyi erővel mellettem is mással flörhet...


De rájöttem,hogy túl komolyan veszem az életet,és mindent.


Sosem éltem a mába.

Mi van ha...,

mi lesz holnap...,

De lehet,hogy...,

Mi van akkot...??


Ez a jövő!

És a jövőre nézve,azt sem tudjuk mi lesz!


Én a jelent akarom!

2018. szept. 24. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!