Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam vissza a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam vissza a páromat?

Figyelt kérdés
Egy hete szakítottunk van egy kislányunk és majdnem 3 évig voltunk együtt..A szakítás oka nem csak egy dolog volt hanem több...Ahogy veszekedtünk ő a fejemhez vágta hogy "Nézzél már magadra elhanyagolod magad" A szakítás és a költözés óta nem beszéltünk...Én nem szeretnék kezdeményezni mert van női büszkeségem...Hogyan tudnám visszahódítani??? Mivel??
2014. máj. 30. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kezdeményezéssel. Ha szereted és kell neked, akkor félreteszed bár a legelejére az önbecsülésed, megszépíted magad és elmondod neki, hogy szerinted folytatnotok kéne, vagy bár megpróbálni, mert szereted és mert van egy édes kislányotok, akinek mint édesapát, őt tartod a legjobbnak. Persze azért ne ijeszd meg..
2014. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Add vissza a pénztárcáját!
2014. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

kompromisszum.. egy kapcsolat alapja.

Nem szeretnél kezdeményezni, akkor valószínűleg sehogy sem fog menni.. Viszont ha másra nem a kislányotokra mindenképp gondolni kéne.. egyrészt jó lenne ha egy családban nőhetne fel, másrészt meg egy olyan családban ahol nem csak a veszekedés megy állandóan..

2014. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak ezzel az a baj hogy ő nem olyan könnyű eset...Vele nem lehet semmit egyszerűen megbeszélni mindig csak a kiabálások mennek...ha olyan dologról szeretnék vele beszélni ami kicsit kínos vagy ilyesmi képes rám csapni az ajtót...Nagyon sok bántást és rosszat kaptam ez alatt az idő alatt...Persze jót is..Nagyon szeretem őt de most érzem közel vagyok ahhoz hogy elveszítsem
2014. máj. 30. 23:09
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem vettem el soha a pénztárcáját ...Pont emiatt volt a veszekedéssk java hogy az én pénzemet kőltöttük ő meg ült az övén..
2014. máj. 30. 23:11
 6/17 anonim ***** válasza:
5: Akkor vedd el az övét! Így biztos fog kezdeményezni egyfajta beszélgetést, tehát két legyet ütsz egy csapásra.
2014. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fojtsd el saját magad teljesen, és könyörögd vissza, nagyon jó lesz! Szóval nem biztos, hogy kár érte, ha az a legfőbb baja, ha otthon elhagyod magad, és képes így távozni.
2014. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok..

Szerintem akkor az elmondottak alapján, jobb ha elengeded..

2014. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Fish1 ***** válasza:

Mindenképpen a kommunikáció az alapja. De csakis nyugodtan, ne felindulásból. Ha így sem akar beszélni semmiről, akkor ő egy gyáva ember, és nem biztos, hogy van értelme folytatni. Eddig hogy oldottátok meg a problémákat? Várta, hogy majd maguktól megoldódnak, vagy tőled várta a megoldást?

Amiket elmondott neked, azokon gondolkodj el, attól függetlenül, hogy mi lesz a vége, mert ezek is előrevihetnek.

2014. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nálunk az a legnagyobb probléma hogy a barátok, haverok mindig eltudják vinni másfelé ... Volt már hogy a legjobb barátnak hitt személy 2 ezerrel húztott meg minket..szóltam hogy ez milyen már meg hogy a úgymond a gyerek szájából vette ki ezzel a pénzt azt mondta én ezzel ne foglalkozzak ez üzlet.... Az meg hogy elhanyagolom magam az a baba miatt van minden időm rá szánom nem tudok magammal annyit foglalkozni mint régen.... Igaz az is sokat híztam de ez szülés után őt nem zavarta csak most jött neki ez a probléma... De ha kinyitná a száját és szólna hogy hallod fogyni kéne mert jobban tetszenél vagy hogy smikeljek néha...akkor megtenném csak néma embernek annya se érti a szavát... Igen ebben igazad van ha elnyomom magam és visszakönyörgöm akkor minden kezdődik előről...nem tudom mitévő legyek... Nagyon szeretem
2014. máj. 31. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!