Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Golden_girl kérdése:

Hogyan hódítsam vissza a páromat?

Figyelt kérdés

Csaj vagyok! Igaz mi nem mentünk szét, de úgy érzem kezdem elveszíteni. A kapcsolatunk már nem olyan mint régen, kezd ellaposodni (2,5 éve vagyunk együtt). Próbálok a kedvében járni, aztán mikor érzem, hogy túl sokat adok, akkor visszább veszek egy kicsit.....hátha megküzd értem. De sajnos nem igazán erőlteti meg magát. :(

Mi nem lakunk egy helyen, ezért csak hétvégente találkozunk. Ezért marad a Facebook és ott beszélgetünk. Ott se igazán erőlteti meg magát....

Ha írok vagy válaszol tőmondatokban vagy semmi!! Én nekem meg annyira hiányzik....de már nem merem írni neki, nehogy én essek pofára. Mármint h én jobban szeretem, mint ő engem.


Valaki tudna vmilyen tippet adni, hogy mivel tudnám újra felkelteni az érdeklődését?


Megcsalni nem csal, az biztos! :)


2016. febr. 7. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Srácként úgy tűnik, hogy már megunt, levetni való vagy a számára.

Vagy próbálj meg nagyon a kedvére tenni(kísérletképp haramadik lányt egy éjszakára, meglepi vacsora tűsarkúban, értékes ajándék) vagy próbálj meg vele őszintén beszélgetni a vágyaitokról, terveitekről.

Ha ez utóbbit választod, én kérlek arra, hogy ne úgy tedd, hogy telefonban közlöd vele, hogy "majd beszélnetek kéne, de nem most, majd...". Ez egy ótvar szemét dolog a nők részéről.

Vagy szembesítsd vele ott vagy lepd meg vele személyesen, de hagyd kétségek közt.

2016. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elsőre!! 3. lányt semmiképp se, drága ajándékot meg gondolt át, de szerintem nem ezen kéne h múljon a dolog.Ja és ha hétvégente megleped az ágyban akkor hétközben ugyan-úgy nem fogod érdekelni. Az h nem csal meg az meg egy jó dolog! Nem tudom h mennyi idősek vagytok vagy h ki mit csinál közületek, de ha gondolod privátban megbeszélhetjük. 23 F
2016. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!