Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veszitetted már el életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszitetted már el életed szerelmét? Vagyis azt akiről azt hitted hogy az lesz? Hogy vészelted túl?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy ne állandóan rá gondoljak. Megszakad a szívem.
2018. szept. 29. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen..meghaltam belül.
2018. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon rossz volt. Azóta se volt több olyan mint ő.
2018. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen. Begubóztam.

Mit csinálj? Mondd el neki az érzéseidet! Mi történt köztetek?

2018. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Lezárult az életedben egy szakasz. Ahol egy ajtó bezárul, ott nyílik egy másik. Ha ezt megtanulod elfogadni és valóban megérted a mondat lényegét, utána lehetsz csak igazán boldog:) Persze ez csak akkor igaz, ha nem egy váratlan tragédia miatt vesztetted el a szerettedet.
2018. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan hogy annyira közel kerültünk volna és akkor hirtelen vége.

De olyan volt hogy megismertem egy nőt, konkrétan itt, nagyon megtettszett a személyisége, a látásmódja, sajnálom hogy nem ismerhettem meg jobban. Lehet nem is működött volna, személyesen nem találkoztunk, így ez is benne van. De ennek ellenére sokszor eszembe jut, erőt ad, reményt hogy vannak még normális, jószívű, egyszerű nők!

2018. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, de csak azt hittem, hogy az, nem volt életem szerelme. Az idő megoldotta, nálad is ez lesz.
2018. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vesztettem, igen. 18 éve tart a dolog, és mindent megpróbáltam, hogy elfelejtsem. Semmi nem használt.


Sajnos, Kérdező, ha csakugyan ő volt életed szerelme, akkor a szíved utolsó dobbanásáig veled marad. Csinálhatsz bármit, de elfelejteni sose fogod.

2018. szept. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Azt nem lehet túlvészelni.
2018. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, csak elfogadni a helyzetet. Közel egy éve vesztettem el; nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá. Soha nem szerettem annyira senkit, mint őt.
2018. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem túl biztató válaszok :-( Átkozom magamat és a napot is amelyiken megszülettem. Valaki kérdezte hogy mi történt, hát sajnos meggondolatlanul olyan dolgot mondtam neki amit nagyon nem kellet volna. Nem részletezem, egy fh.@sz voltam, kidobott, azóta magamon kívül vagyok. Mint akibe belécsapott a villám. Szét vagyok csúszva. Talán már mindig így maradok :-(
2018. okt. 1. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!