Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogy engedjek el egy nőt, akiről tudomasom szerint, mert keves időt 5 hónapot voltunk együtt, azt gondolom róla, hogy nincs hozzá hasonló, különleges, és csodálatos lány. Minden tekintetben. Mondhatni tökéletes de tudom ilyen nincs?

Ő szakitott velem és már egy ideje van kapcsolata. Jóval utanam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: elengedés, csodálatos, , ex, különleges

okt. 18. 12:00  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt úgy hívják, hogy szerelem. Pár hónap és elmúlik. Minél elfoglaltabb vagy, annál könnyebben felejted el, dolgozz, tanulj, sportolj, legyél a barátaiddal stb.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 18. 12:17 Privát üzenet
Nyugodtan. Mert ha elmúlik a varázs és kicsit reálisabban kezded látni a dolgokat rájössz, hogy ő is hús-vér ember, előnyökkel, hibákkal, jó és rossz tulajdonságokkal stb. vagyis olyan mint más. Eltelik valamennyi idő és ugyanígy fogsz látni mást. El kell engedni, mást úgysem tehetsz.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 18. 12:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos igy jártam, sokszor innen onnan vissza köszön hogy lehet "tökéletes" volt. Köszönöm válaszaitokat!

# 3/3Időpont okt. 21. 21:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha 0 Tinder match-em van, akkor azt lehet mondani, hogy igazán különleges külső megjelenésem van? 26/F
A baratnom akivel voltam szemelyiseg zavaros, pontosan bipolaris depresszios. Az egyik szemelyisege egy csodalatos es erzekeny not takar, de a masik egy fektelen es duhaj lanyt....
Most tényleg különleges dolgokat kellene tennie egy átlagos férfinak ahhoz, hogy párja legyen?
Szakított velem a szerelmem 5 napja egy 3 hónapos, de nagyon csodálatos (nála laktam) kapcsolat után. Hogyan lehet ezt tartósan túlélni, hogy ne rokkanjak bele?
Veletek eddig milyen, különleges, természetfeletti, csodálatos dolgok történtek?
Újrakezdenétek egy olyan kapcsolatot (ami csodálatos volt, de elhidegültek kicsit a felek) akkor, ha szakítás után a másik félnek volt egy tartósabb kapcsolata?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!