Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 0 Tinder match-em van, akkor azt lehet mondani, hogy igazán különleges külső megjelenésem van? 26/F

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Inkább csak az mondható el, hogy sugárzik a képeidről, hogy nincs meg a nettó 300 fizu.
2018. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak különlegesen ronda. :)
2018. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Azt jelenti, hogy nem tartozol a legjobban kinéző férfiak közé, a nők ugyanis a Tinderen kizárólag őket veszik csak emberszámba.
2018. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a tinder, mert amikor felrakom magam, akkor néhány órán belül lesz 4-5 matchem. Ráadásul olyan nőkkel, akik jól néznek ki. Aztán telnek a napok és nem jön több, max heti 1-2, akik annyira már nem is tetszenek. Szerintem az a néhány nő csak valami welcome drink, amivel ott tartanak. Kamu az összes. Nálad volt ilyen?

Egyébként szerintem nem vagyok csúnya. Átlagos vagyok.

2018. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez pont hogy azt jelenti, hogy nincs igazán különleges külső megjelenésed.
2018. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tindert nem ismerem, de hagyományos társkeresőkön voltam már fent, általában olyan fiúknak írtam, akiknek volt valami normális bemutatkozó szövegük (némi humorral). Ha a tinderen is vannak ilyen szöveges bemutatkozások, küldd el priviben a tiédet név nélkül, és megnézem női szemmel, mi lehet gáz vele.
2018. szept. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!