Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik hosszú kapcsolat után szakítottak? ha igen ti hogy éltétek meg hogy vészeltétek át?

Figyelt kérdés
Igazából olyanok érdekelnének akiket nem ti dobtatok ha nem ők és pl mikor szakítottak veletek ti még mindig szerettétek hogy vészeltétek át hogy ti szenvedtek ő pedig nem .
2017. szept. 18. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pár napig bőgtem és nem ettem. Utána elutaztam egy barátnőmhöz és ittam vele egy hetet. Aztán hazajöttem és megkerestem, hogy legalább szexelni járjunk össze (amiben persze benne volt). Aztán még jobban szenvedtem és lezártam a dolgot vele. Elköltöztem külföldre és messziről gyűlöltem, aztán azt hittem már sikerült lezárnom (ez kb 2 évre a szakítás után volt), aztán megláttam az új nőjével és olyan szinten lángolt fel bennem az utálat, hogy az hihetetlen. Aztán az is lecsengett és beleszerettem másba (3 évre rá). Most pedig már (6 év) egészen kedvesen gondolok vissza kettőnk történetére. Fiatalok voltunk és nem egymásnak valók, sok hibát elkövetve. Elmúlt. Néha még beszélgetünk is.
2017. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 év házasság, visszakunyeráltam végül, így lett 9.Ez alatt a plussz 1 év alatt rájöttem, hogy nem megy, nem csak neki, már nekem sem. Gyerek is van, így nehezebb volt.....

Nem könnyű persze, de reálisan kell megközelíteni!

2017. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Találd meg kérlek a vessző gombot( , <-így néz ki), és írd újra az egészet a használatával, mert egy mukkot nem lehet érteni!
2017. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
előző 2 válaszoló értette ha pedig te nem érted ne írj ide .
2017. szept. 18. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi pont most szakítottunk a barátnőmmel nemrég, 4 évet voltunk együtt de már regebbről ismertük egymást. Az első nap nagyon nehéz volt, abszolút nem volt a napom része ahogy azt évekig megszoktam, így nagyon nehezen telt és eléggé megviselt.. Mivel pont most fog kezdődni az egyetem, abban reménykedem, hogy a tanulás lefoglal majd valamennyire. Más ötletem egyenlőre még nincs, úgyhogy nekem is jól jönne pár tanács mivel eléggé rosszul telnek a napjaim így egyedül.
2017. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!