Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek, melyik félnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, melyik félnek éri meg jobban a válás? Csak anyagi szempontból.

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 19:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik férfi rosszul jár válás után, az buta. Ha közös a lakás, a feleség marad az ingatlanban a gyerekekkel, akkor a férj kérhet lakáshasználati díjat az asszonytól. Ennyi. Ezt bíróságon állapítják meg. A hitel és a tulajdon közös marad.

Én a tesómmal vettem közösen lakást, én lakok benne, ő kap lakáshasználati díjat.

2018. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%
Hagyjuk mar a hajlektalanokat. Legtobbjuk nem is akar dolgozni, alkeszek.
2018. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad házasodni, ennyi. A mai korban már amúgy is közröhej a sok-sok előadott mítosz, hogy de szép a házasság. Na ja. Aztán majd tart 5-10 évig és bajban lesztek.
2018. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen a nők. Én is a 30 ezres gyerektartásból járok a kanári szigetekre nyaralni, a maradékot meg kozmetikusra, meg manikűrösre költöm.
2018. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Minek vállaltok gyereket olyan házasságba ahol fix, hogy nem lesztek együtt sokáig? Ennyire hurráoptimista, felelőtlen világunk lenne? "Majcsak lesz valahogy?"
2018. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
A hajléktalan téma,tényleg igaz.Sokukat a volt feleség semmizet ki.De az élet visszaadja nekik,attól nem kell tartani.
2018. okt. 21. 20:59
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
De hogy semmizik ki őket? Ezt senki nem tudja, mindenki csak mondja?
2018. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan pasit aki önként lemondott a lakásról, cserébe nem fizet gyerektartást. Na, az ilyenek kerülnek az utcára, ha közben elveszíti a munkáját és nem tudja fizetni az albérletet. De ez az ő döntése is volt, és azért munkát is lehet találni, vannak megoldások.


Egyik fél sem jár jól, a válás nem azért van, hogy a felek jól járjanak, legföljebb az ügyvéd jár jól.

2018. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#4-essel egyetértek .

Nagyon sok férfi csak dumálni tud hogy így-úgy a nő túl sok pénzt kap gyerektartás címen. Lehet cserélni is! Kérem ott a lehetőség tessék nevelni a gyerekeket hozni-vinni, felelősséget vállalni, mindent megszervezni , mindenre gondolni, észbentartani, és mellette mikor van 1 perc lehet ismerkedni...

Jó ha 100 ból 1 férfi lenne aki nem készülne ki már egy hónap alatt!

Szerintem én sem bírnám, de legalább belátom hogy nem egy sétagalopp, és amiben tudok segítek az exnek ha már így alakult. Végsősoron is a gyerekeimnek akarok jót, azt hogy ők amennyire lehet normálisan nőljenek fel.

De sokan úgy futnak a felelősség elől hogy csak na!

F35

2018. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azért semmizik ki őket, mert hagyják és nem tudnak gondolkodni.
2018. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!