Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés

A férjem sosem volt jó apa, mindig űzte, zavarta maga mellől a gyereket. Mindig idegesített őt. Most meg úgy tesz, mintha a világ legjobb apukája lenne. Szerintem csak a nő miatt csinálja, hogy megmutassa neki.

Bár 3 hétig eszébe sem jutott a gyerek.

Most meg befolyásolni próbálja a gyereket azzal, hogy a csaj vett neki ezt azt.

Nekem ez nem tetszik, valami gyanús.


Lehetőleg Trollok, megmondók kíméljenek. Csak normális válaszok érdekelnek.

Köszönöm!



2018. okt. 21. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Valszeg a csajnak imponál, hogy van -e cuki gyereke, és ez ösztönzi, (tán farka) hogy többet foglalkozzon a gyerekével. Meg mert neki is meg akarja mutatni a pasi, így látszatra/kirakatba/valóságosan, hogy tényleg ilyenre változott---, hogy ő milyen gondoskodó apuka; vagy pedig a csaj, a szeretője tényleg kihozza belőle a legjobbat. Szal tetszeni, tetszelegni akar a csajnak, meg akarja mutatni, hogy ő milyen egy édi apuka; hogy mennyit foglalkozik a gyerekével. Elvinni valszeg nem akarja a gyereketeket tőled egy másik házba; hamar le is bukhatna akár; de mondjuk ha otthon is törődne vele. (Amúgy remélem, jól értelmezem a kérdést, mert nekem nem teljesen tiszta, hogy most akkor egy szeretőről, egy testvérről, egy kollégáról van szó; esetleg még csak próbál a férjed közeledni felé és becserkészni, mert igazából vele lenne már; vagy nem komolyra, csak úgy kívánja esetleg szexuálisan, és akkor időnként jó lenne "játékra", egy kis kiegészítés a feleségével levések között? Vagy valami üzleti fél a nő?
2018. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*hogy üzleti félnek akarná megnyerni a bizalmát,esetleg; de szerintem valszeg nem üzleti fél.
2018. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elhagyott minket a nőért, tehát vele él.
2018. okt. 21. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Lehetséges, hogy azt szeretné, hogy átvinné magukhoz is a gyereket; nem feltétlenül tartósan, mert igazából belül mélyen lehet azt hinné, hogy lábatlankodna; vagy pl ez a mostani nő is lehet, hogy szeretne vele gyereket, és akkor neki akarja bizonyítani, hogy milyen egy törődő ember; hogy a csaj nuyogodtan lehorgonyozhat mellette ilyen szándékokkal is, hogy gyereket akar. Mert őérte még lehet, hogy egy újabb gyereket is bevállalna, és igyekezne minél jobb apja lenni, a csja kedvéért. Amúgy lehet az is, hogy a csajon csak az újdonság varázsa van, de nemtom. Talán valszeg nagyon meg akarja nyerni, úgyhogy hosszú távra tervez vele,én úgy gondolom, nekem eddig amiket irtál, eddig ez jön le,.
2018. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így enyhítenek a lelkiismeretükön mindketten.
2018. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!