Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? 20/F vagyok....

Mit tegyek? 20/F vagyok. Régen más volt, mára úgy érzem nincsenek barátaim

Figyelt kérdés
Régebben többen foglalkoztak velem, ma már sokszor észre sem vesznek, úgy érzem nincsen csak 1 vagy 2 barátom, akikről kétesen érzem, hogy a bajban is barátok lennének. Amióta a barátnőm szakított velem, észrevettem, hogy senki nem foglalkozik velem. (úgy mint azelőtt, és nyilván közben is). Nem figyelnek rám, nem ír nekem senki, ha én írok azért válaszolnak néha. Többen is bevallották (akik olyan barátok, hogy 2 utcára laknak, de 3 évente látom őket, amúgy csak fb-n), hogy néha idegesítő vagyok. Nem szeretném azt hallgatni, hogy foglaljam el magam és keressek hobbit. Reggeltől estig vagyok a suliba, emellett nincs időm, hétvégén a szüleim számítanak rám. Mit tegyek?

2017. okt. 5. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyél ennyire rámenős. Unják, hogy mindig beszélni akarsz, veled kell foglalkozniuk.

Keress más barátokat is, beszélgess másokkal.

2017. okt. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!